FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna, wiosna, gdzież że ty!

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
volvo
Ulica Kraszewskiego. Przy drodze stoi zaparkowane srebrne Volvo V40 Kombi (przykładowe zdjęcie powyżej). Jak mówi nam właściciel, w czasie jego nieobecności do jego pojazdu podjechał ciemno-czerwony/bordowy VW GOLF.  I chyba kierowca nie mógł sobie poradzić z jego zaparkowaniem, bo podczas tej czynności uszkodził Volvo po czym uciekł z miejsca zdarzenia.vlcsnap 2017 05 09 18h50m50s412
 Teraz właściciel Volvo poszukuje kogokolwiek, kto mógłby pomóc w znalezieniu sprawcy. Policja jest bezradna. Nie ma świadków, nie ma dosłownie niczego, co mogłoby doprowadzić do sprawcy. Podobno poniżej jest kamera monitoringu, i jak twierdzi właściciel, na pewno tam Golf byłby widoczny. Jednak, jak twierdzi też właściciel, Policja jeszcze nie była z wizytą w siedzibie straży miejskiej by przeszukać nagrania. Sam poszkodowany właściciel był w siedzibie straży miejskiej, ale ta odmówiła wyszukania i wydania nagrania. Oczywiście film nie może zostać wydany ze względu na ustawę o ochronie danych osobowych. Jednak, jak mówi nam Strażnik Miejski, Zdzisław Orzeł, materiał z tego dnia został zabezpieczony przed usunięciem, ponieważ system co 28 dni sam kasuje nagrania ze względu na ograniczoną ilość miejsca na dane wideo.

Właściciel dysponuje jednak nagraniem z prywatnej kamery monitoringu, na którym widać przejeżdżający samochód sprawcy oraz osobę, która obserwuje moment stłuczki. I własnie tej osoby - najprawdopodobniej kobiety z ciemnymi włosami poszukuje poszkodowany i prosi o kontakt za naszym pośrednictwem. Zdarzenie miało miejsce 4 maja około godziny 16.50.

Filmu nie możemy upublicznić ze względu na prawo. Mimo, że na nagraniu, ze względu na jakość niewiele widać (jakość SD), to taki materiał, który nie został opublikowany przez organa ścigania mógłby narazić udostępniającego na problemy z ochroną danych osobowych udostępniającego. 

Volvo ma uszkodzone prawe tylne drzwi i nadkole, natomiast Golf  - zderzak. 

Na zrzucie ekranu czas zimowy.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Komentarze

Janina

Janina

Nasza policja to ludzie z łapanki którzy pracują za karę.Przyjeżdżają na interwencję,nie przedstawiają się.Człowiek nie wie z kim ma do czynienia.Co takie b....y mogą pomóc.
nieroby
+10

nieroby

Zadzwońcie w jakiejkolwiek sprawie na głuchołaską policję i poproście o interwencję, bo jest łamane prawo i właśnie to zgłaszacie. Nic nie mogą, nic nie wiedzą, nic nie zrobią.
Ale jeździć na zakupy służbowym samochodem i parkować w niedozwolonych miejscach to potrafią.
Przydałaby się zmiana komendanta na takiego, który bo to całe towarzystwo pogonił do pracy.
M
+5

M

"Teraz właściciel Volvo poszukuje kogokolwiek, kto mógłby pomóc w znalezieniu sprawcy. Policja jest bezradna. Nie ma świadków, nie ma dosłownie niczego, co mogłoby doprowadzić do sprawcy. Podobno poniżej jest kamera monitoringu, i jak twierdzi właściciel, na pewno tam Golf byłby widoczny"

nic nie pozostaje innego jak zaangażować w sprawę Rutkowskiego
Columbo
+4

Columbo

Jaki problem by wytypować o tej mniej więcej porze dnia samochód sprawcy i jego samego spośród pozostałych zarejestrowanych na kamerach umiejscowionych nie tylko na prywatnych posesjach, ale i na kamerach chociażby umiejscowionych przy skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną, przy skrzyżowaniu ul. Opolskiej z ul. Sikorskiego itd. Czy to aż tak trudno ruszyć przysłowiową d.pę i siedząc w fotelu przed telewizorem z wyświetlanymi nagraniami po prostu wytypować tenże samochód i po numerach rejestracyjnych dotrzeć do sprawcy i zweryfikować stan samochodu podejrzanego itd.??? A może u nas w Głuchołazach też liczą, że się znajdziej Ojciec Mateusz, który tą i wszystkie inne sprawy w naszej gminie rozwiąże, bo powołane do tego organy(nie kościelne :P ), po prostu są jak ta nasza wiosna - czyli tak jakby ich nie było :-* :P ;-) :lol:
kibic
+3

kibic

Szkoda że uszkodzony samochód nie należał do policjanta lub strażnika Pewnie prawo by się zmieniło Szkoda słów Póżniej Policja czy Straż Miejska jest zdziwiona że ludzie nie chcą z nimi współpracować
barakoczy
+9

barakoczy

Ze względu na ochronę danych nie można pokazać nagrania bo tak nakazuje prawo, więc trzeba zmienić to głupie prawo w tym głupim pańswie ponieważ nagranie może być pomocne i może naprowadzić na jakiś trop albo zlikwidować te kamery, za których utrzymanie płaci podatnikskoro i tak nie ma z nich żadnego pożytku.
gr
+9

gr

Polska mentalność nakaże świadkowi milczeć w takie sytuacji bo przecież "po co się będę tułał po Policjach i Sądach, to nie moja sprawa".
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: