FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna, wiosna, gdzież że ty!

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
naigel
Kolejny raz bestia w ludzkiej skórze strzela do zwierząt. Po kocie "Bolku", którego przypadek znamy sprzed 2 lat, kolejny kot w stanie ciężkim trafił do przychodni weterynaryjnej "Arka".  Sytuacja się powtarza - kot trafia do lekarza, gdzie ten znajduje w jego ciele śrutowinę. Do postrzelenia doszło na os. Tysiąclecia. Tak przynajmniej informuje lekarz, który zwierzaka operował. O sprawie poinformowana została już Policja. Dotarliśmy do Pani Joli, która opowiedziała nam, w jakich okolicznościach ranny, wycieńczony kot trafił do niej. Przyniosła go kobieta, która znalazła go w rowie. Pani Jola bez namysłu zwolniła się z pracy po to, by zawieść kota do lekarza. 

W kręgosłupie kota znaleziono śrut. Ten spowodował uszkodzenie rdzenia kręgowego. W rezultacie kot nie może ruszać tylnymi łapami, upośledzone są funkcje wydalnicze. 

To kolejne zwierze, które ucierpiało z powodu jakiegoś niezrównoważonego człowieka, któremu zwierzęta służą za ruchomą tarcze. Po kocie imieniem Bolek, a którego przypadek był niemalże identyczny, na osiedlu Tysiąclecia znaleziono kolejne ranne zwierze. 

Tamtym razem śledztwo niczego nie ustaliło. Przeszukano mieszkanie osoby podejrzanej, jednak nie znaleziono u niej broni. Natomiast po ustaleniu innego podejrzanego broń znaleziono, jednak jej model nie pasował do kuli, którą wyciągnięto z ciała "Bolka". Teraz bestia znów strzela do zwierząt. 

Pani Jola mówi, że te 2 koty to nie jedyny przypadek. Jej kot także wracał do domu z postrzelinami. 

Kto ponownie strzela do zwierząt? To stara się ustalić Policja, która, jak mówi nam rzecznik prasowy Policji, sierżant Marta Kublin,  będzie szukać bestialskiego sprawcę. 

Kot, któremu dano imię Naigel dochodzi do siebie po operacji. Śrutowinę wyciągnięto i przekazano w ręce policji. Tylko czy tym razem uda się ustalić sprawcę? Może wśród mieszkańców i czytelników są osoby, które mogą cokolwiek powiedzieć na temat pozbawionego sumienia człowieka, który dla zabawy strzela do zwierząt?

Komunikat Przychodni "Arka" w Nysie:

Kolejny raz bydlak z Głuchołaz grasuje!!!

Wczoraj wieczorem przywieziono do nas kotka znalezionego przy drodze. Kotek miał niedowład tylnych kończyn. Był obsikany, okupkany. Zaniki mięśniowe. Pozdzierane stopy do krwi.

Myślimy sobie - wypadek. Niestety. Badania RTG wykazały śrucinę z broni rekreacyjnej (pneumatycznej) w kanale kręgowym. 

Oczywiście zgłosiliśmy sprawę policji, która bardzo szybko u nas się zjawiła.

Dzisiaj kotek był operowany. Zabieg neurochirurgiczny udał się. Usunięto pocisk z kręgosłupa, bez znacznego uszkadzania okolicznych tkanek. (zabieg pod kontrolą RTG-fluoroskopu).

Jesteśmy pełni nadziei, ponieważ już w 30 minut po zabiegu pacjent odzyskał czucie w odbycie i zaczął machać tylnymi łapkami.

Teraz walczymy z obrzękiem rdzenia kręgowego i ogólnym wyniszczeniem organizmu. Następnie pełna rehabilitacja.

Jesteśmy również pełni nadziei co do działań Policji. Mamy nadzieję, że tym razem uda się zwyrodnialców złapać (odwołuję do historii kota Bolka). Pocisk wyciągnięty z pacjenta pół godziny później trafił na komendę.

Pozdrawiamy młodych ludzi, którzy przejęli się losem Naigela (takie imię dostał u Nas) i przywieźli go do Nas.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Komentarze

polemika

polemika

wszyscy oszczercy którzy oczerniają kogoś po imieniu trafią przed sąd. Dotrzemy przed administratora kto pisze takie bzdury niech sie liczą z konsekwencjami
zanadoba

zanadoba

o jakich uczuciach ktoś tu mówi, w kapitaliźmie nie ma czegoś takiego jak uczucie bo uczucia mają ludzie, którzy wychowywali się w socjaliźmie i byli wrażliwi na wszystko a teraz jakiś kapitalistyczny wychowanek naoglądał się na komputerze filmów i gier gdzie występuje tylko agresja i przemoc no i wyżył się na kocie, Takiego proponuję od razu po złapaniu zastrzelić bo to już jest istota zepsuta do cna...
Maja 3
+13

Maja 3

TRAGEDIA :((( Brak słów do ludzi takiego pokroju. Jak można być takim bydlakiem? Czy ludzie nie mają uczuć??? Jeżeli ktoś zwierzęta traktuje w taki sposób to żaden problem by strzelać również do ludzi.
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: