FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato przyszło.

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
screenshot 20170508 132813
- To było około południa 1 maja w Żabce na rynku. Mężczyzna przede mną stojący w kolejce po zapakowaniu produktów przy kasie zabrał torbę i wybiegł ze sklepu - mówi policjant z Głuchołaskiej komendy, który nie będąc na służbie udał się na zakupy. Dzielnicowy wybiegł za złodziejem i po krótkim pościgu złapał go, po czym wezwał patrol policji.  Wobec złodzieja i jego usiłowania kradzieży zostaną postawione zarzuty - mówi nam sierżant Marta Kublin, rzecznik prasowy Policji w Nysie. 

Na pochwałę zasłużył natomiast policjant, który będąc po służbie zachował się jak na stróża prawa przystało. W takim też tonie na temat zachowania się funkcjonariusza wypowiadała się rzecznik prasowa. 

foto: Gissnet.pl

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

olga
+1

olga

Cytuję kocilek:
pijaka zlapal ale rasowego przestepce juz nie bo dostal by po ryju kogo oni biora do policji ???

to ten co na kązdym rogu opowiada ludziom o swoim wyczynie
as

as

Po pierwszych zdaniach artykułu można wywnioskować że jest tak samodzielny że sam napisał do Was abyście stworzyli ten artykuł :D. Jeśli to ten dzielnicowy z zamaszystymi ruchami to pościg musiał być naprawdę bardzo dynamiczny.
a gdyby tak...
+3

a gdyby tak...

A gdyby tak następny klient był krawcem, nie policjantem, ale zareagował tak samo, z takim samym skutkiem? Co wtedy?
Czy standardowo w takich okolicznościach policja aresztuje sprzedawcę, bo ma bliżej i każe mu oddać za zakupy właścicielowi?
rambo
+6

rambo

Cytuję świadek:
hehehe ten mega policjant po swoim wielkim zatrzymaniu teraz siedzi na zwolnieniu lekarskim i czeka na odszkodowanie za skręconego paluszka. Jak nie wykorzystać takiej okazji.

Jakie odszkodowanie ?
Przecież to było po godzinach pracy ?
świadek
+6

świadek

hehehe ten mega policjant po swoim wielkim zatrzymaniu teraz siedzi na zwolnieniu lekarskim i czeka na odszkodowanie za skręconego paluszka. Jak nie wykorzystać takiej okazji.
Agusi
+4

Agusi

Oczywiście na tym zadupiu opanowanym przez patoli i slamsiuchów taka postawa zasługuje tylko na krytyke bo tu przeciez policja jest tylko be. Ten człowiek zachował się bardzo odważnie i każdy powinien brać z niego przykład ! Lepszy taki policjant niż taki co siedzi za biurkiem i liczy byle do emerytury.

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: