Powered by JS Network Solutions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonline

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
samobojstwo
Informacje, jakoby to było samobójstwo nie zostały potwierdzone. Chodzi o wczorajsze doniesienia mieszkańców Charbielina, które mówią o tym, że około czterdziestoletni mieszkaniec miasta próbował popełnić samobójstwo pod kołami pociągu relacji Krnov - Jesennik.   - Wczoraj znaleziono zwłoki w pobliżu torowiska - informuje Marta Kublin, rzecznik prasowy Policji w Nysie. W tej sprawie są prowadzone czynności pod nadzorem Prokuratury w Prudniku. - Według już potwierdzonych informacji, to nie było samobójstwo.

Od początku roku w naszej gminie znane są dwa samobójstwa. Jeden, szeroko omawiany to powieszenie się mieszkańca na płocie zakładu pracy przy ul. Andersa. 

 Policja nie prowadzi statystyk dotyczących przyczyn zgonów - mówi nam rzecznik prasowy policji. To na nasze pytanie, ile takich przypadków już, od początku roku, zanotowano w gminie. Polska jest na wysokiej pozycji jeżeli chodzi o liczbę samobójstw. W ostatnim roku nasz kraj wyprzedził w statystykach Japonię, która znana była z dużej liczby udanych prób targnięcia się na życie. Liczba ofiar samobójstw jest większa niż tych, pochodzących z wypadków komunikacyjnych. W Polsce wskaźnik liczby zgonów z powodu samobójstw, przypadających na 100 tysięcy mieszkańców, przekracza średnią wartość dla państw UE. Według danych Eurostatu, wskaźnik ten wyniósł 16,35 w 2013 r., podczas gdy średnia dla UE osiągnęła 11,67. Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Yyu
+10

Yyu

Podawanie takich informacji. Nie jest odpowiednie, dlaczego piszecie o tym ..naprawdę nikomu to do szczęścia nie jest potrzebne. Zaraz pojawia się tutaj tylko bezużyteczne komentarze w sprawie pierwszego samobójstwa w tym roku. A to sprawi cierpienie bliskim .
biała kielbasa
+8

biała kielbasa

jakie samobójstwo?? znaleziono zwłoki człowieka który naduzywał i tyle. ale zeby artykul pisac o plotkach z charbielina to juz równia pochyła... Znaleziony był przy torach do których nie dojezdza pociąg,no chyba ,że ten złoty z Wałbrzycha.
żywy
+12

żywy

samobójstwo jest niezrozumiałe dla zdrowego człowieka, nikt zdrowy nie targnie się na swoje życie a jak się targnie to znaczy, że jego psychika jest słaba przez co ten człowiek jest chory tylko może jeszcze nikt o tym nie wie bo tacy ludzie są bardzo skryci i ukrywają swoje myśli i zamiary. Katolicy też popełniają samobójstwa, znane są nawet przypadki księży samobójców i nikt nie ma prawa osądzać takiego człowieka, który odebrał sobie życie...
Korektor
+2

Korektor

Panie redaktorze prosze, o poprawe tresci tego artykulu, z ktorej wynika, ze 16000 na 100000 mieszkanców. Zapewne tutqaj nie chodzi o 16/11 procent, a osób rocznie na 100tys.
Marky mark

Marky mark

Cytuję Joker:
Samobójstwo - tchórzostwo wobec życia?, czy odwaga wobec śmierci? Ktoś odpowie?I jedno i drugie - śmierć nie jest rozwiązaniem problemu, A z drugiej strony - trzeba mieć odwagę, by zmierzyć się ze śmiercią na własne życzenie. Chcrześcijanie śmierci się boją - stąd wiara. Bo wiara obiecuje dalsze życie - zresztą każda wiara obiecuje marchwkę w postaci dalszego życia pod jakąś postacią. Bez tej obietnicy wiara nie miałaby czym mamić człowieka. Ze śmiercią nie mają problemu ateiści. Ci czasami wręcz śmieją się śmierci w twarz bo jej się nie boją i są z nią pogodzeni. Stąd wiara im nie jest potrzebna.
Gładki
+2

Gładki

Z powodu zawodu miłosnego - rozumiem. Choć przeceież zawsze jest inna miłośc. Kobieta jest jak autobus - zawsze będzie następna.
Ale z ekonomicznych nie. Nie jest aż tak żle w naszej gminie, bo praca jest, trzeba tylko chcieć pracować.

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: