Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

stary nowy skarbnik
Na prośbę obecnego skarbnika, Romana Zimocha, który złożył wypowiedzenie pracy, rada odwołała go ze stanowiska. Odchodzący skarbnik był w zasadzie od początku kadencji obecnego burmistrza, czyli od 2002 roku. Po tylu latach pracy, przekomarzania się chociażby z obecnymi radnymi opozycji o zaniedbania w sferze podatkowej, braku ściągalności podatków, skarbnik odchodzi, zwalniając miejsce nowemu.img_4844img_4845img_4846img_4847img_4848img_4850img_4851img_4852img_4855img_4857stary_nowy_skarbnik

 Nowy skarbnik to Sławomir Deko. Obecnie pracownik RIO - Regionalnej Izby Obrachunkowej. Znany jest pracownikom gminy, jako kontroler z ramienia tej, wymienionej wcześniej organizacji. Ma 44 lata, jest mieszkańcem Nysy. Ale o tym w materiale poniżej.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

bolo

bolo

No, widzicie sami, nysianie górą!!! Proponuje burmistrzostwo przenieś do Nysy, bo jak na kilkunastotysięczne miasteczko nieźle sobie radzą. A Głuchołazy, wraz z RADĄ - zoarać!
obserwator
+1

obserwator

MARIAN! Ty musiałeś siedzieć w loży, albo jako radny koalicji. Ja transmisji z obrad rady nie widziałem. Jesteś zdekonspirowany!!!
Marian
-1

Marian

Proszę mi odpowiedzieć na jedno zasadnicze pytanie??? Dlaczego pan wanicki, podkreślę WANICKIgłosował za nie, był przeciw, był na NIE powoływania skarbnika na stanowisko??? Pytanie do wyborców pana w. Bo że głosuje przeciw albo wstrzymuje się od głosu gdy głosowany jest plan sesji, to już był czas przywyknąć, ale żeby głosować przeciwko powołaniu pracownika??? Fenomen wyborczy. pan jacek jest godny swoich popleczników nawet w stolicy.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: