Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

4
Od wczoraj mocno wieje nad Polską. W całym kraju straż ma ręce pełne roboty. Nie inaczej jest na Opolszczyźnie, choć jak informuje IMGW, nad naszym województwem jest nieco spokojniej. A wiać tak mocno jeszcze do przynajmniej dziś, do godziny 15-stej.  Spływają do nas pierwsze doniesienia o wiatrołomach. 

O godzinie 6 rano połamane drzewo w Bodzanowie, Do tej pory było już co najmniej 10 interwencji, jak nas informuje nasz kolega redakcyjny, Mariusz Wołoszyn. Nowy Świętów, Bodzanów, Jarnołtówek oraz kilka w Głuchołazach.

1234cmentarz

Aktualnie trwa usuwanie drzewa na ulicy Andersa oraz w Jarnołtówku gdzie drzewo spadło na przewody elektryczne. Wzdłuż wszystkich dróg można napotkać połamane konary i gałęzie drzew. 

Foto: Pan Maciej, czytelnicy.

Na ulicy Andersa potężny kawał blachy z dachu zwisa niebezpiecznie nad samym wejściem do budynku - pisze Pani Aneta.

Nad samym wyjściem z domu....To jest kawał ciężkiej blachy, jeszcze jeden podmuch i będzie dramat. Tak GTBS łata dachy, budynek należy właśnie do nich. I jak zwykle nie można się do nich dodzwonić!!!

16936267_1880762225530590_425351810_o16990752_1880762182197261_1221908881_o

Sprawę zerwanej blachy z "ogniomurka"  wyjaśnia nam szef GTBS,  Zbigniew Augustyn, który mówi że reakcja firmy na zgłoszenie była prawidłowa. - Już po 15 minutach na miejscu byli nasi ludzie z brygady remontowej. Zanim my tam dotarliśmy,  blacha była już zdjęta. Poza tym to jest budynek wspólnoty. Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Agnieszka
+1

Agnieszka

Do Onet :
Ty chyba nie wiesz co Ty mówisz... straż pożarna jest jedyną służbą mundurową,która ma zaufanie wśród społeczeństwa,aż 99% !! Wstydziłbyś sie po prostu ... czy Ty ruszyłbyś d... o godz. 3 w nocy, aby bezinteresownie komuś pomóc?! Skoro po 15 latach odpoczywają,to idź i spróbuj swego szczęścia, a gwarantuje Ci, że nie przeszedłbyś nawet jednej milionowej na naborze... a to, że idą do sklepu? No i co z tego? Też są ludźmi,muszą coś jeść i pić!! Ty przed pracą się obzerasz,żeby nie zrobić sobie przerwy?! Głupie gadanie ... a kogo wezwiesz do wypadku? Do komina,do drzewa,do pożaru,do otwarcia mieszkania,do kota na drzewie,zamarznietego ptaka na rzece, kto pomaga przy powodzi? Ty zapewne nie robisz nic, więc nie obrażaj ludzi,ktorzy ratują innych, narażając swoje wlasne życie .... teraz na nich wyzywasz, a jak bedziesz potrzebował pomocy, gwarantuje Ci, że to oni pierwsi przy Tobie będą i ciekawe czy wtedy też będą tacy źli i przepracowani ?Radzę się trzy razy zastanowić, zanim się cokolwiek powie ...
Kronos
+4

Kronos

Jak na osobę upośledzoną umysłowo budujesz całkiem poprawne zdania złożone...

Cytuję onet:
W końcu leniwi strażacy wzięli się do roboty, a nie gnić w wyrach za nasze pieniądze. Absurdalne zmiany 24 godz i 7 razy w miesiącu do roboty i łażenie w godzinach pracy po sklepach i gotowanie obiadków. Po obiadku bilard, siłownia, grill i do spania, a przepraszam nocnego czuwania. I po 15 latach są tak zmęczeni, że ledwo co żyją.
onet
-3

onet

W końcu leniwi strażacy wzięli się do roboty, a nie gnić w wyrach za nasze pieniądze. Absurdalne zmiany 24 godz i 7 razy w miesiącu do roboty i łażenie w godzinach pracy po sklepach i gotowanie obiadków. Po obiadku bilard, siłownia, grill i do spania, a przepraszam nocnego czuwania. I po 15 latach są tak zmęczeni, że ledwo co żyją.
Manka
+2

Manka

Tak przyjechali po 15 minutach oczywiście tylko ze dwie godz nie mozna bylo się dodzwonic !Dzieki uprzejmości pani do ktorej dzwonilismy na nr.prywatny szybko została wysłana ekipa.Dziekujemy p.Magdo !A do GTBS to sie dzwoni jak do poradni !
dekarz
-5

dekarz

Nie czepiajcie się GTBS-u bo to jest solidna firma,która od wielu lat działa w naszym mieście i pomaga ludziom.
Maciej
+5

Maciej

Te stare drzewa w pasie drogowym stanowią tylko i wyłącznie zagrożenie życia. Chyba miałem trochę szczęścia, że nie jechałem wcześniej. Powinno się ciąć to jak leci...

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: