FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Jesień z Glucholazyonline!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 2 - 3 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

poogniskowe mietnisko 3
Sezon turystyczny w pełni. Miasto wygląda tak, jak to widzimy codziennie na ulicach. Ale co, jeżeli udamy się w miejsca szczególnie bliskie turystom, często przecież przyjeżdżającym, by podziwiać piękno natury Gór Opawskich? Zobaczymy oprócz zniszczonych szlaków, wyciętych w pień pod rzekomą walką z kornikiem całych połaci lasów, aktów wandalizmu także ślady naszej bytności w lesie. Wszystko jest w porządku, jeżeli po sobie posprzątamy. Ale co jeżeli mamy to gdzieś?Głuchołaska Ciocia Interwencja wysłała nam fotografie tego, co można zobaczyć po tym jak ktoś bawił się na łonie natury. Jeżeli jesteś uczestnikiem tej imprezy, dla dobra natury i ogółu - udaj się w to miejsce i posprzątaj po sobie. Najlepiej tak, by nikt nie widział. Będzie mniejszy wstyd. Śmieci mogą być dowodem w sprawie - weź je i wyrzuć do własnego kosza na śmieci. 

Zdjęcia z miejsca:

poogniskowe_mietniskopoogniskowe_mietnisko_1poogniskowe_mietnisko_2poogniskowe_mietnisko_3poogniskowe_mietnisko_4poogniskowe_mietnisko_5poogniskowe_mietnisko_6

Lokalizacja (najlepiej przełączyć w lewym górnym narożniku w tryb satelitarny):

Oto list tajemniczego informatora, któremu wygląd naszej okolicy nie jest obojętny.

Zwracam się do Pana i Państwa redakcji z prośbą o napisanie artykułu i umieszczeniu go na stronach serwisu Głuchołazy online. Sprawa dotyczy zaśmiecania miasta i jego najbliższych okolic przez mieszkańców Głuchołaz, którzy biesiadowali i palili ognisko. Pewnie macie Państwo takich tematów bez liku, więc nie wiem jak materiał jak ten może przebić się do głuchołaskiego mainstreamu.Pewnie również dochodzi do Państwa wiele głosów na zachowanie pewnych grup mieszkańców Głuchołaz w tym wypadku głuchołaskiej młodzieży i możecie przebierać w takich tematach.
Jednak, to co amatorsko uwieczniłem na zdjęciach może Państwu pokazać ogromną skalę problemu wandalizmu w naszym mieście. Zdjęcia powstały dosłownie nazajutrz po ognisku, które miało miejsce 23 lipca. Po prostu bez komentarza! Państwo jako serwis gminny może macie jakąś siłę przebicia aby dotrzeć do pewnych grup społecznych w mieście aby po prostu po sobie sprzątali. W załącznikach przesyłam zdjęcia wraz z lokalizacją. Możecie Państwo również się tam przejść osobiście aby w bardziej profesjonalny sposób udokumentować to po-ogniskowe śmietnisko.
Z poważaniem, Ciocia Interwencja Głuchołaska

Jeżeli to pierwszy z cyklu interwencji, jaki nasz czytelnik pod pseudonimem "głuchołaska ciocia interwencja" podjął, to obiecujemy, że następne, o ile będą równie dobrze przygotowane, także będziemy publikować. Jednocześnie informujemy, że danych nie ujawnimy (zgodnie z prawem pasowym), więc tylko dla nas, drogi czytelniku, możesz choć trochę się ujawnić. Dziękujemy za nadesłany materiał. 

Nadesłaną mapę zmieniamy na naszą, dopuszczoną przez licencję firmy Google, wersję interaktywną. Umieszczanie zrzutów ekranowych map Google jest karalne. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY

Przeczytaj także: