Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

img 8692
Jutro Dzień Dziecka i tradycyjnie - dzień otwarcia kąpieliska miejskiego. W tym dniu, jak informuje GOSiR, dla wszystkich dzieci, które okażą ważną legitymację szkolną korzystanie z basenu będzie bezpłatne. Dla przypomnienia - basen czynny będzie przez cały sezon (do 31 sierpnia) w godzinach od 1000 do 2000. Wjazd i wyjazd na parking przy kąpielisku będzie się odbywać od strony ul. Kościuszki. Wyjazd z parkingu - także od strony ul. Opolskiej.cennik basen 2014
To już 3 sezon funkcjonowania kąpieliska przy białce. 3 sezon, który zapewne znów będzie obfitował w tłumy dzieci, młodzieży i dorosłych spragnionych wody w upalne dni. Zapewne też znów będzie ciasno na okolicznych parkingach, nie tylko tym przy basenie. Basen przyciąga nie tylko mieszkańców gminy, w ubiegłym roku wielu wśród zażywających kąpieli było z Nysy i Prudnika - "bo im się tu podoba" - twierdzili zapytani. Czy w tym roku basen czeka kolejna fala tłumów? Zapewne tak - lato, jak przewidują meteorolodzy ma być podobnie upalne jak poprzednie.

Cennik korzystania z basenu obok. Pełne informacje na stronie GOSiR.

Na terenie kąpieliska bezpłatne WIFI, plac zabaw dla dzieci, gastronomia, boiska do gry i inne atrakcje. Będzie także emitowana muzyka - oczywiście mamy opłacone w ZAIKS uprawnienia na emitowanie muzyki - mówi szef GOSIR, Marek Szymanowski.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

o co chodzi
+8

o co chodzi

Byłem w zeszłym sezonie kilka razy na basenie i czasami stałem w kolejce więc miałem czas się przyjrzeć wielu ciekawym zachowaniom wchodzących. Częste pretensje, że już nie ma leżaków, że trzeba płacić za wielokrotną opaskę, że należy okazać dokument tożsamości wraz z kartą rodzinną itp. - wrogość do obsługi, a przecież to tylko pracownicy wykonujący polecenia i jak ich nie wykonają to mogą zostać zwolnieni. Czy opieprzacie kasjerkę w sklepie, że cukier za drogi? Pretensje o legitymacje mamy tylko w Głuchołazach, a poza gminą kupując bilety zniżkowe grzecznie okazujemy legitymacje, jak dziecko wyjeżdża na kolonię to zabiera legitkę i nikt nie marudzi. Obsługa to najczęściej młodzi ludzie do pracy wakacyjnej, a nierzadko są traktowani po chamsku i z pogardą. Nie zauważyłem aby sprawdzali małym dzieciom legitymacje, w dużych często wpuszczają z ostrzeżeniem "ostatni raz". Polacy są sprytni i chętnie korzystają nie ze swoich zniżek np. na pożyczoną kartę rodzinną i mają pretensje, że należy okazać dokument tożsamości, choć jest to warunek obowiązkowy o którym wiedzą. Jeżeli macie pretensje to artykułujcie je do decydentów, wykłócajcie się i obsobaczajcie odpowiedzialnych, a tych na najniższym szczeblu zostawcie w spokoju i dajcie pracować.
tes
-5

tes

Cytuję pela:
Dzieci trzeba uczyć pewnych zachowań, bo później wyrasta przemądrzały aktywista "tes", tak że zbastuj mądralo!
A wy dzieciaki jutro na kąpielisko i tak wam nikt nie sprawdzi legitymacji.


Pela, nie wystarczy ci że uprzykrzacie życie dorosłym? Dajcie chociaż spokój dzieciom. Nawet za komuny nikt mnie na basenie nie prosił o legitymacje.
glupi
-2

glupi

Cytuję pela:
Dzieci trzeba uczyć pewnych zachowań, bo później wyrasta przemądrzały aktywista "tes", tak że zbastuj mądralo!
A wy dzieciaki jutro na kąpielisko i tak wam nikt nie sprawdzi legitymacji.


Bardzo słuszne podejście. Od młodości należy dzieci uczyć, że nic się nie może odbyć bez decyzji urzędnika. Trzeba sprawdzić dokument i dopiero wtedy pozwlić na wejście, Większość oczywiście zapomni, lub ma niepodbite i nad tymi słuszna władza pracownika GOSIR znacznie wzrasta. Można pozwolić na wejście albo nie. Wtedy taki młody człowiek poznaje jaka jest moc pracownika burmistrza i zawsze będzie już odnosił się do niego z pokorą i wdzięcznością za wpuszczenia na basen. Tak trzymać panie generale. Proponuję jeszcze, żeby dzieci miały pisemną prośbę o darmowy basen i zgodę rodziców na wejście. Przy wyjściu oczywiście obowiązkowy wpiis do księgi podziękowań i zachwytów.
pela
-1

pela

Dzieci trzeba uczyć pewnych zachowań, bo później wyrasta przemądrzały aktywista "tes", tak że zbastuj mądralo!
A wy dzieciaki jutro na kąpielisko i tak wam nikt nie sprawdzi legitymacji.
tes
+8

tes

"W tym dniu, jak informuje GOSiR, dla wszystkich dzieci, które okażą ważną legitymację szkolną korzystanie z basenu będzie bezpłatne."

A po co te formalności? 1 czerwca to dzień dziecka, a nie "dzień dziecka z podbitą legitymacją" Nie szkoda wam czasu i pieniędzy na takie pierdoły jak sprawdzanie dzieciakom legitymacji w dzień dziecka? Nudzi wam się czy za daleko macie do głowy?
Adam
+3

Adam

Bardzo fajnie. W poprzednich sezonach basen spisał się znakomicie i w tym roku mam nadzieję również sprawi wszystkim wiele frajdy. Polecam nasz stary/nowy basen!

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: