FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

Plac zabaw Nivea
Właśnie dziś rozpoczęło się  głosowanie na plac zabaw, który dla miejscowości z największą liczbą głosów ufunduje i wybuduje Nivea. W roku zeszłym w Głuchołazach o taki plac starała się MSM, która plac chciała ulokować na os. Tysiąclecia, natomiast drugą lokację zgłosiło miasto. To nie był dobry pomysł, w rezultacie żaden plac większej ilości głosów nie zdobył. 

W tym roku do konkursu stanęła miejscowość Konradów, które dołączyło do 39 innych, startujących miejscowości. - W roku zeszłym Siołkowice, wioska mniejsza niż Konradów, także na Opolszczyźnie,  wygrała jeden z placów zabaw, więc w tym roku może większe Konradów się zmobilizuje i wygra - mówi Roman Sambor, wiceburmistrz.   - Mamy nowego sołtysa, który prężnie działa. W tym roku dożynki gminne  odbędą się w tej miejscowości, może to będzie powód, by ich zmobilizować dodatkowo. Wioska od dawna walczy o plac zabaw. banner750x100 1909

Głosujemy do 30 czerwca. Budowa placu zabaw zostanie zrealizowana w miesiącach od sierpnia do października.

Na Konradów można głosować poprzez wyszukanie miejscowości na stronie:

Wygraliśmy już plac zabaw, na którego głosy były płatne. Tym razem głosowanie nie wiąże się z kosztami a tylko zarejestrowaniem się na stronie Nivea na swój adres poczty elektronicznej. Może tym razem się uda? Dodatkowo Nivea przygotowała aplikację mobilną, z której raz dziennie można oddać głos, i która na smartfonach z iOS i Windows Mobile przypomina o tej powinności. Jest także aplikacja na Androida, która jednak sprawia problemy. Można ją znaleźć tutaj - klik.

banner600x600 1909 3

Jeżeli ktoś ma pocztę elektroniczną, a chyba każdy taką posiada, może oddać jeden głos dziennie. To nic trudnego. Zajmuje około 2 minuty, które poświęcamy spędzając czas na komputerze.

Dla posiadaczy smartfonów z jabłkiem na obudowie oraz Nokia (Microsoft) Lumia  podajemy linki do sklepów, gdzie można pobrać aplikacje:

IOS - App Store.

Windows Mobile - Windows Store

Jeżeli ktoś chce, pomożemy - dla chętnych możemy utworzyć konta pocztowe w domenie glucholazyonline. Wystarczy skontaktować się z redakcją.

 

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY

Przeczytaj także: