Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

money 3864576 480 Zaintrygował mnie dość kontrowersyjny temat dotyczący sponsoringu.
Młode kobiety, a zwłaszcza studentki, młode wdowy znajdujące się w opresji finansowej szukają rozwiązania swoich problemów finansowych. Motywacją do podjęcia decyzji na niezobowiązujący związek ze starszym, ale majętnym mężczyzną, jest zapewnienie sobie wyższej jakości życia. Bagatelną kwestią jest różnica wieku. On 53 lata, a Ona 21 lat. Niektórzy interpretują to jako rodzaj prostytucji. Nie łączy ich żadna więź uczuciowa.

On przeważnie jest już po perturbacjach związanych z rozwodem i nie chce angażować się emocjonalnie w żaden związek. Pragnie wprowadzić innowacje w swoje życie osobiste i spotykać się z dziewczynami, ale nie tylko dla seksu. Gdyby poszukiwał rozkoszy związanych jedynie z alkową wybrałby spotkanie z prostytutką.  Jego absorbuje wspólne wyjście na kolację, do kina. Lubi być kreatywny, przy tym mile zaskakiwać kobietę, z którą się spotyka. Upominki, drogie prezenty w zamian za towarzystwo i miłość fizyczną.


Są również mężczyźni, którzy posiadają rodziny, ale są znudzeni rutyną, więc chcą się zabawić, umilić sobie czas nowymi doznaniami.


Kobieta natomiast czuje się ukontentowana. Jej zaniżone poczucie wartości intensyfikuje się, wzrasta. Dzięki otrzymanym prezentom, modnym ubraniom, posiadaniu grubszego portfela i biżuterii w końcu czuje się kobietą atrakcyjną, pożądaną.
Taka ekscytacja również ma swoje zakończenie, niestety dość często pejoratywne.


Kobieta jest towarem, co wpływa destrukcyjnie na jej psychikę. Instrumentalne odnoszenie się do własnego ciała może doprowadzić do oziębłości i zaburzeń, oraz nieprawidłowości występujących w relacjach intymnych.


Po pewnym czasie zaczynają rodzić się w dziewczętach skrupuły. Poczucie zażenowania, konfuzji, a nawet awersji do własnej osoby sprawiają, że chciałyby diametralnie zmienić swoje dotychczasowe życie. Bywają sytuacje, gdy kobiety są zastraszane i występuje przemoc fizyczna. Sceptycznie podchodzą do myśli, że mają szansę odmienić swój los. Nie wiedzą do kogo mają się zwrócić o pomoc. Rodzina, która z dezaprobatą i niechęcią przyjmowała fakt czym zajmuje się ich córka odizolowała się od niej. Przyjaciele również odseparowali się od niej. Pozostała sama z niechlubną reputacją.


Nasuwa się nurtujące pytanie: czy kobieta, która podjęła decyzję o rezygnacji z intratnego zajęcia i postanowiła radykalnie zmienić swoje życie zasługuje na animozje i nieprzyjazne nastawienie czy raczej na wyciągnięcie do niej przyjacielskiej dłoni?

Foto: Pixabay

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Reklama

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.