Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

man and woman 1464255 480Wychodzimy z założenia, że tylko mężczyźni potrafią bez żadnych skrupułów zdradzić swoją partnerkę. Błędna interpretacja.. Ze strony mężczyzn najczęściej chodzi jedynie o seks i nie angażują się uczuciowo. Natomiast kobieta z natury jest wrażliwa, sentymentalna i emocjonalnie podchodzi do spraw damsko – męskich. Bardziej preferuje seks połączony z uczuciem. Kobieta, która czuje się osamotniona, niedowartościowana, a stagnacja i monotonność zagościła w związku to staje się dla niej motywem skłaniającym do poszukiwania  bliskości w ramionach innego mężczyzny.

 Jest to również umożliwienie wyzwolenia się z rutyny i z poczucia ekscytacji, dreszczyku emocji. Kobieta potrzebuje adoracji, komplementów, zapewnienia, że jest kochana i atrakcyjna dla swojego partnera. Jeżeli facet ignoruje pragnienia swojej wybranki i nie wykazuje żadnej inicjatywy, aby wprowadzić innowacje w związek to niestety entuzjazmu ze strony ukochanej nie dostrzeże.

 Sporadycznie mogą zdarzyć się przypadki, gdy skoki w bok ze strony płci pięknej wynikają z zemsty, rewanżu za oszustwa, hipokryzję i niewierność. Najczęściej jest to jednorazowy epizod, nie mający większego znaczenia. Kobieta nie czuje się ukontentowana, ponieważ targają nią ambiwalentne, sprzeczne uczucia. Z jednej strony tak bardzo jej zależy na wybranku serca, a z drugiej odczuwa animozję, niechęć i pragnie tylko odwetu, który jemu przyniesie upokorzenie, irytacje, rozgoryczenie a jej euforię.

Jednak najtrudniejszą kwestią jest przyznanie się do zdrady drugiej połowie. Nie możemy oczekiwać, że dojdzie do natychmiastowego przebaczenia i zapomnienia o incydencie.

Aby uniknąć scysji a nawet rozpadu związku najlepiej przestrzegajmy  podstawowej zasady dotyczącej zachowania wierności. Rozmawiajmy o naszych oczekiwaniach i wspólnie starajmy się urozmaicić życie intymne.

Foto: PixabayUdostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię1

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Reklama

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.