Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytano 0%

DSCF1603

Od kiedy trener Arkadiusz Olejniczak wrócił do gry, Juve zaczęła grać jak z nut. Po serii porażek, przyszedł czas na podtrzymanie zwycięskich serii. Pokonaliśmy UKS Strzelce Opolskie 2-3. W Tychach skazani na pożarcie sprawiliśmy niespodziankę wygrywając 2-3. A kogo nie było wczoraj na hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji niech żałuje.

To co działo się na boisku to prawdziwy thriller. W I secie dominacja Juve, dwa kolejne padły łupem siatkarzy trenera Legienia. W IV secie MKS miał kilka piłek meczowych w górze, jednak to nam sprzyjało szczęście i set wygrany 31-29. W V secie walka nerwów, a co z tym idzie prowadzenie MKS-u 5-8, zaś po chwili to Juve wygrywała 11-8. Niesieni falą dopingu siatkarze głuchołaskiej Juve wygrali 3-2 sprawiając miłą niespodziankę trenerowi, oraz kibicom zgromadzonym na hali GOSiR.

MVP  tego meczu został Dariusz Pryga. Jednak tego dnia największą sensację sprawił zespół UKS-u Strzelce Opolskie, który pewnie pokonał TKS Tychy 3-1. Lider z Jaworzna pokonał 3-2 naszego następnego rywala, bowiem w XVIII kolejce czekają nas derby Opolszczyzny, Juve zmierzy się na wyjeździe z Politechniką Opolską. Do boju Juve!!! W Rybniku podział punktów, Volley przegrał 2-3 z AK JW, Rafako zgasiło w Raciborzu Płomień z Sosnowca wygrywając 3-1, zaś w spotkaniu drużyn z dołu tabeli, Winner pokonał Radlin 3-1.