FacebookTwitterYoutubeCzytnik rssandroid copy

Głuchołazyonline
Reklama

MS-Tools

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Czytaj najnowsze artykuły. Sprawdź przydatne informacje - aptekę dyżurną, rozkład jazdy, zaproszenia. Jesteś świadkiem zdarzenia? Chcesz się podzielić swoją informacją? Wyślij nam zdjęcia lub film wprost z aplikacji! Bądź z nami w kontakcie! Tylko u nas tak łatwo i prosto jak nigdy!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.


DSCF0062

Do Świeradowa Zdroju w Góry Izerskie wyruszy 20 osobowy zespół Głuchołaskiego Klubu Kolarskiego Victoria, a na linii startu stanie 13 osobowa reprezentacja Głuchołaz, aby walczyć o końcowe punkty klasyfikacji generalnej, które naszemu zespołowi mogą dać miejsce bliskie wyróżnienia. Po ponad półrocznej rywalizacji sezon dobiega końca. Był to bardzo intensywny czas ścigania sportowego, Victoria Team odwiedziła 6 miejscowości, w których wystawiała od 18 do 13 zawodników, biorąc pod uwagę realia finansowe i logistyczne był to absolutny sukces 2015 roku, który dzięki wzmocnieniu o młodzieżowców tworzy nasz lokalny klub, coraz mocniejszym na mapie maratonów rowerowych.Góry Izerskie przywitają naszych zawodników ciekawymi odcinkami singiel tracków, stromych podjazdów i szybkich technicznych zjazdów. Ostateczne podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się w sobotni wieczór w Hotelu Interferie. Nie chcielibyśmy za bardzo nadużywać regulaminu portalu i reklamować firm, ale warto wspomnieć społeczne zaangażowanie takich postaci jak kierownik stacji Moya, który wspierał wyjazdy na maratony, Gminy Głuchołazy na czele z panem burmistrzem Edwardem Szupryczyńskim, który zadbał o zaopatrzenie reprezentacji w stroje z herbem Głuchołaz i wielu darczyńców, którzy umożliwili bezpłatny udział naszej głuchołaskiej młodzieży w cyklu Bike Maraton, którego koszt oscylował w granicach 7000 zł. Trzymajcie kciuki za naszych zawodników. W podziękowaniu zamieszczamy wspomnienie tego sezonu w wersji foto.

Jerzy Ziółkowski, Victoria

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Czytaj najnowsze artykuły. Sprawdź przydatne informacje - aptekę dyżurną, rozkład jazdy, zaproszenia. Jesteś świadkiem zdarzenia? Chcesz się podzielić swoją informacją? Wyślij nam zdjęcia lub film wprost z aplikacji! Bądź z nami w kontakcie! Tylko u nas tak łatwo i prosto jak nigdy!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.Przeczytaj także: