Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu
DSCF0062

Do Świeradowa Zdroju w Góry Izerskie wyruszy 20 osobowy zespół Głuchołaskiego Klubu Kolarskiego Victoria, a na linii startu stanie 13 osobowa reprezentacja Głuchołaz, aby walczyć o końcowe punkty klasyfikacji generalnej, które naszemu zespołowi mogą dać miejsce bliskie wyróżnienia. Po ponad półrocznej rywalizacji sezon dobiega końca. Był to bardzo intensywny czas ścigania sportowego, Victoria Team odwiedziła 6 miejscowości, w których wystawiała od 18 do 13 zawodników, biorąc pod uwagę realia finansowe i logistyczne był to absolutny sukces 2015 roku, który dzięki wzmocnieniu o młodzieżowców tworzy nasz lokalny klub, coraz mocniejszym na mapie maratonów rowerowych.Góry Izerskie przywitają naszych zawodników ciekawymi odcinkami singiel tracków, stromych podjazdów i szybkich technicznych zjazdów. Ostateczne podsumowanie i wręczenie nagród odbędzie się w sobotni wieczór w Hotelu Interferie. Nie chcielibyśmy za bardzo nadużywać regulaminu portalu i reklamować firm, ale warto wspomnieć społeczne zaangażowanie takich postaci jak kierownik stacji Moya, który wspierał wyjazdy na maratony, Gminy Głuchołazy na czele z panem burmistrzem Edwardem Szupryczyńskim, który zadbał o zaopatrzenie reprezentacji w stroje z herbem Głuchołaz i wielu darczyńców, którzy umożliwili bezpłatny udział naszej głuchołaskiej młodzieży w cyklu Bike Maraton, którego koszt oscylował w granicach 7000 zł. Trzymajcie kciuki za naszych zawodników. W podziękowaniu zamieszczamy wspomnienie tego sezonu w wersji foto.

Jerzy Ziółkowski, Victoria

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: