Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

dsc 5109 

     Wielki sport, wielkie emocje. Tak można podsumować VIII edycję turnieju piłki nożnej Hattrick Cup 2022, która przeszła do historii. Hattrick zwyciężył w obydwu kategoriach wiekowych tzn. w roczniku 2014 oraz w roczniku 2012. Tegoroczna, ósma już edycja naszego turnieju wyjątkowo obrała nazwę "Piłkarskie świętowanie 800 lat Głuchołaz- Hattrick Cup 2022", co oczywiście nawiązuje do tegorocznych obchodów 800-lecia naszego miasta- Głuchołazy - Miasto i Gmina.

Niedzielną imprezę rozpoczęliśmy od pokazu Dawid Krzyżowski FOOTBALL FREESTYLER, który zaprezentował wspaniałe widowisko dla dzieci jak i pozostałych, którzy przybyli na naszą imprezę. Po części artystycznej i oficjalnym rozpoczęciu turnieju, przez jego pomysłodawcę- trenera Grzegorza Komara, przyszedł czas na mecze turniejowe, które równolegle rozgrywały się na czterech boiskach. W każdej z dwóch kategorii nasz klub był reprezentowany przez dwie drużyny. Oprócz głuchołazian, w turnieju wzięły udział dzieci z Jesenika(CZ), Wrocławia, Opola, Dzierżoniowa, Kędzierzyna-Koźla, Nysy, Zdzieszowic oraz Ząbkowic Śląskich. Na uczestników oprócz sporej ilości meczów czekały dmuchańce od Agencja DK - obsługa imprez, kącik pyszności oraz grill, przygotowany przez hattrickowych rodziców (raz jeszcze WIELKIE DZIĘKI). Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie na nasz turniej: Akademia OKS Odra Opole S.A., Akademia Piłki Nożnej FORZA Wrocław, KS Polonia Nysa, Towarzystwo Sportowe "Chemik" Kędzierzyn-Koźle, UKS Lechia Dzierżoniów, Akademia Sportu Orzeł Ząbkowice Śląskie, Szkółka Piłkarska Orlik Ząbkowice Śląskie, Koksownik Zdzieszowice, FK Jeseník.

    W tym miejscu podziękowania kierujemy w stronę sponsorów, czyli: Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Głuchołazach, Głuchołazy - Miasto i Gmina, DesignLight, Intermarche Głuchołazy, LN-PRO. I jeszcze raz dzięki wielkie dla wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji turnieju. JESTEŚCIE THE BEST.

Więcej fotek z turnieju na naszym fan page.

dsc_5005dsc_5047dsc_5063dsc_5065dsc_5081dsc_5092dsc_5109dsc_5138

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: