Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

     1      Szósty mecz, trzecie zwycięstwo w rundzie rewanżowej!!! Piłkarze GKS-u Głuchołazy zgarnęli komplet punktów  w sobotnim spotkaniu rozegranym w ramach XXVII kolejki, IV ligi piłkarskiej. Tym razem na Stadionie Miejskim w Głuchołazach gościliśmy chciałoby się powiedzieć naszą "imienniczkę" z Krapkowic. Przez wiele lat drużyna z Głuchołaz występowała pod nazwą Unia Głuchołazy. Ale to już tylko wspomnienia.

      GKS dzięki dwóm bramkom Tomasza Kowalczyka pokonał Unię Krapkowice 2-0. Dzięki zwycięstwu, wyprzedził Start Namysłów w tabeli.. Po XXVII kolejkach nasza drużyna plasuje się na miejscu XVII -25pkt. (7 zwycięstw, 4 remisy, 16 porażek). Kolejny mecz rozegramy za tydzień na wyjeździe. Rywalem naszej drużyny w Oleśnie będzie miejscowy OKS. Dla naszej drużyny będzie to kolejne spotkanie o być, albo nie być w IV lidze. OKS z 31 pkt. plasuje się na miejscu XVI. Liderem IV ligi, Ruch Zdzieszowice - z 72pkt. na koncie i pięknym bilansem bramkowym 106-14!

 

XXVII kolejka:

Swornica C.0-3MKS G.

Porawie W.1-0Piast S.

Skalnik G.5-0LZS W.

LZS S.1-6Małapanew O.

Odra I.2-0OKS O.

Pogoń P.2-1Chemik K.

Olimpia L.0-1Polonia G.

Fortuna G.2-1Agroplon G.

Start N.0-1LZS S.

Ruch Z.5-0Victoria C.

GKS G.2-0Unia K.

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.