Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytano 0%

1

W meczu XVI kolejki zmagań w piłkarskiej IV lidze, piłkarze GKS  Głuchołazy pokonali Pogoń Prudnik odnosząc tym samym czwarte zwycięstwo w sezonie. Podopieczni trenera Lasoty dobrze rozpoczęli to spotkanie. Już  w czwartej minucie na listę strzelców wpisał się Yurii Sondak, ten sam zawodnik  w drugie połowie również wpisał się na listę strzelców. W 62 minucie podwyższył na 2-0 dla GKS. Dla prudnickiej Pogoni 10 minut w wykonaniu Gks-u to był przysłowiowy "gwóźdź " do trumny. Bowiem między 62 - 72 minutą GKS Głuchołazy udowodnił kto tego dnia  rozdaje karty. W 70 minucie na 3-0 podwyższył Popera, a 2 minuty później Bartosz Sikora ustalił wynik na 4-0 dla GKS-u. Podopieczni trenera Lasoty odnieśli drugie zwycięstwo pod wodzą nowego trenera.  Brawo trener, brawo cały zespół. Po XVI kolejkach, GKS plasuje się na miejscu XVIII z  dorobkiem 14 pkt. Liderem, spadkowicz z III ligi Ruch Zdzieszowice, punktów 42. Z imponującym bilansem bramek 72-8.

Do zakończenia I rundy rozgrywek IV ligi pozostało pięć kolejek, oto terminarz gier: