Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytano 0%

31

Wczoraj rozegrano mecz VII kolejki, BS Leśnica. Piłkarze GKS Głuchołazy ulegli drużynie OKS Olesno 3-4. Strzelanie przy Nałkowskiej rozpoczęli goście. W 5 minucie wynik otworzył Arkadiusz Świerc. Na odpowiedz gospodarzy, kibice w Głuchołazach  nie musieli długo czekać. Minute później było już jeden do jednego.

Na bramkę Świerca odpowiedział Vitalli Prots. Na dwa do jednego podwyższył  w 23 minucie Mroziński Łukasz. Pól godziny później Mateusz Jeziorowski wyrównał wynik spotkania. Niestety ten sam zawodnik drugi raz tego dnia wpisał się na listę strzelców , podwyższając wynik spotkania na 2-3 dla drużyny z Olesna. 3 minuty później było już 2-4. Z rzutu wolnego naszego bramkarza pokonał Hober. Tuż przed końcowym gwizdkiem na 3-4 strzelił Popera. Niestety zabrakło minut, aby nasi zawodnicy doprowadzili do wyrównania. Brawa za walkę. Kolejny mecz już w sobotę o godzinie 17.00. Rywalem naszej drużyny będzie spadkowicz, Ruch Zdzieszowice.

Na prowadzeniu w tabeli, drużyna Chemik K-Koźle 16pkt. Wicelider z Większyc z kompletem punktów plasuje się na miejscu II (2 mecze zaległe do rozegrania). GKS plasuje się na miejscu XIX z 4 pkt. na koncie. Tabelę zamyka Fortuna Głogówek z 3pkt.