-
Nadrzędna kategoria: Aktualności
-
Opublikowano: 27 sierpień 2020
-
Poprawiono: 26 październik 2020
-
27 Sie 2020
-
Odsłony: 2634
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

Wczoraj rozegrano mecz VII kolejki, BS Leśnica. Piłkarze GKS Głuchołazy ulegli drużynie OKS Olesno 3-4. Strzelanie przy Nałkowskiej rozpoczęli goście. W 5 minucie wynik otworzył Arkadiusz Świerc. Na odpowiedz gospodarzy, kibice w Głuchołazach nie musieli długo czekać. Minute później było już jeden do jednego.
Na bramkę Świerca odpowiedział Vitalli Prots. Na dwa do jednego podwyższył w 23 minucie Mroziński Łukasz. Pól godziny później Mateusz Jeziorowski wyrównał wynik spotkania. Niestety ten sam zawodnik drugi raz tego dnia wpisał się na listę strzelców , podwyższając wynik spotkania na 2-3 dla drużyny z Olesna. 3 minuty później było już 2-4. Z rzutu wolnego naszego bramkarza pokonał Hober. Tuż przed końcowym gwizdkiem na 3-4 strzelił Popera. Niestety zabrakło minut, aby nasi zawodnicy doprowadzili do wyrównania. Brawa za walkę. Kolejny mecz już w sobotę o godzinie 17.00. Rywalem naszej drużyny będzie spadkowicz, Ruch Zdzieszowice.
Na prowadzeniu w tabeli, drużyna Chemik K-Koźle 16pkt. Wicelider z Większyc z kompletem punktów plasuje się na miejscu II (2 mecze zaległe do rozegrania). GKS plasuje się na miejscu XIX z 4 pkt. na koncie. Tabelę zamyka Fortuna Głogówek z 3pkt.
Kolejka 7
LZS Skorogoszcz - LZS Starowice 0-2
Odra II Opole - Chemik Kędzierzyn 1-3
Pogoń Prudnik - Polonia Głubczyce 1-3
Olimpia Lewin Brzeski - Piast Strzelce Op. 0-3
Porawie Większyce - LZS Głuszyna -
Fortuna Głogówek - MKS Gogolin 1-1
Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek 0-3
Start Namysłów - LZS Walce 3-0
Skalnik Gracze - Victoria Chrościce 0-1
Ruch Zdzieszowice - Unia Krapkowice 2-1
GKS Głuchołazy - OKS Olesno 3-4
Kolejka 8
OKS Olesno - Chemik Kędzierzyn (sb) 13:00
GKS Głuchołazy - Ruch Zdzieszowice (sb) 17:00
Unia Krapkowice - Skalnik Gracze (sb) 17:00
Victoria Chrościce - Start Namysłów (sb) 17:00
LZS Walce - LZS Skorogoszcz (sb) 17:00
LZS Starowice - Swornica Czarnowąsy (sb) 17:00
Małapanew Ozimek - Fortuna Głogówek (sb) 17:00
MKS Gogolin - Porawie Większyce (sb) 17:00
LZS Głuszyna - Olimpia Lewin Brzeski (sb) 17:00
Piast Strzelce Op. - Pogoń Prudnik (sb) 17:00
Polonia Głubczyce - Odra II Opole (sb) 17:00
Dobry artykuł!0
Nie lubię0