Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytano 0%

31
Nie tego spodziewali się kibice zgromadzeni na głuchołaskim Stadionie Miejskim. W 32 stopniowym upale rozgrywano mecz III kolejki, IV ligi piłkarskiej. Punktualnie o godzinie 17.00 na boisko wybiegli GKS Głuchołazy, który w 2 ostatnich kolejkach musiał uznać wyższość rywali, oraz LZS Starowice Dolne, mocno zmotywowany po wygranej w II kolejce z Krapkowicami. Niestety ten mecz naszym zawodnikom nie wyszedł dobra postawa bramkarza GKS-u uchroniła zespół z Głuchołaz przed dwu cyfrowym wynikiem.

Po 90 minutach na tablicy wyników wynik, chyba najmniejszej kary 0-7. W następnej kolejce podopieczni trenera Marka Gandziarowskiego z Walcami. Będzie to mecz za przysłowiowe "sześć punktów". Drużyna z Walc podobnie jak GKS nie zdobyła w tym sezonie punktów. Foto z pierwszej połowy: