Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

dsc 0826      Jak już wcześniej informowaliśmy w sezonie 2020/21 mamy plan stworzenia 2 drużyny GKS-u która będzie brała udział w rozgrywkach B-klasy. Celem w sezonie 2020/21 będzie awans do A-klasy. Treningi odbywać się będą we wtorki i piątki o godz. 19.00 na stadionie w Głuchołazach. Wszystkich zainteresowanych grą w naszym klubie zapraszamy do kontaktu telefonicznego z zarządem (tel 695 774 536) lub wizyty bezpośrednio w klubie (poniedziałek, środa, czwartek godz. 18.30 -21.00).

 

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

do intryga

do intryga

Popolemizowałbym z Tobą, aleś chyba kucze za myndry i nie udźwigne.
Tyle słów, tyle liter, a treści i wiedzy ZERO.
intryga

intryga

to po to parę lat temu uwalili jedną z drużyn żeby teraz znowu tworzyć???hahaha...widać jednak gmina dobrze stoi z pieniędzmi skoro stać ich na tego typu atrakcje i firmy jednak w naszej gminie też dobrze się mają pomimo kryzysu wywołanego przez pandemię skoro pewnie będą się dorzucać do sponsorowania tejże nowej drużyny...to po co to ściemnianie że gmina tonie w długach i brakuje pieniędzy skoro szykuje się kolejna drużyna do współfinansowania przez budżet gminny...Nie jestem przeciwny rozwojowi sportowemu w gminie i cieszę się z kolejnych sukcesów, ale sami dobrze wiemy jak co roku przy okazji uchwalania budżetu radni "szczekają" na siebie wydzierając pieniądze na rózne działy sportowe lub dając innym itd. Rozumiem, że kolejna drużyna to będzie kolejny powód do tego by może za dwa lub trzy lata znowu jakieś opłaty gminne podnieść, no bo z całym szacunkiem dla Pana Burmistrza, który stara się ogarnąć wszystkie potrzeby gminne, a i tak nie zawsze się da, bo przecież nie drukuje dodatkowych pieniędzy w piwnicy urzędu gminy, ani nie jest Harrym Potterem, by magiczną różdżką zmieniać świat na lepsze...
Może zaraz się znajdą eksperci, których nigdy nie brakuje na tym forum z tytułami naukowymi i doświadczeniem światowym, twierdząc że skoro drużyna piłkarska awansowała to są wymogi że musi mieć ileś tam innych przybocznych drużyn, no ale czasem awans może oznaczać bankructwo jeśli się nie ma naprawdę odpowiedniego zaplecza finansowego i sponsorów z naprawdę grubym portfelem, bo im wyżej, tym więcej musi spełnić wymogów stadion piłkarski w Głuchołazach oraz więcej na inne rzeczy potrzeba pieniędzy i już nie będą to kwoty rzędu kilku czy kilkunastu tysięcy rocznie ale będą szły naprawdę te kwoty pieniężne bardzo w górę a gminy i naszych firm lokalnych raczej nie będzie stać by wykładać w pewnym momencie po kilkadziesiąt tysięcy złotych i to nie rocznie, ale miesięcznie...i nie chodzi mi tutaj o perspektywę tegoroczną, tylko w dłuższym czasie...ja wiem że może ktoś już rysuje jak za komuny "Plan Pięcioletni" i z Głuchołaz drużyna ma dostać się do Ekstraklasy, ale wtedy za przerobienie i utrzymanie stadionu oraz licencji i zawodników i obsługi i wyjazdy meczowe itd, to i gmina i firmy w naszej gminie pójdą z torbami pod warunkiem że będzie ich jeszcze stać na jakieś torby. :D :lol: :P

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: