Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

94080156 3333091720039188 2181592444313796608 o      To trzeci, kolejny etap rozbudowy atrakcyjności sportowo-turystycznej Góry Chrobrego. Celem projektu jest stworzenie najciekawszego na Opolszczyźnie kompleksu singletrack czyli jednokierunkowych zjazdowych tras rowerowych dla każdego. Tak, są to trasy dla każdego rowerzysty ze szczególnym uwzględnieniem rodzinnego wypoczynku.

      Pragniemy zaprosić całe rodziny, aby w warunkach turystyki górskiej spędzały ze sobą czas na profesjonalnej trasie. Kompleks Złote Ścieżki wystartował 3 lata temu i od tego czasu powstały już: etap 1 - dolny Bike Park, etap 2 - ścieżka środkowa i natura line, etap 3 - nowy odcinek ze szczytu (start po prawej stronie schroniska obok szlaku turystycznego. Kompleks powstał przy wsparciu finansowym 50 % Województwa Opolskiego, Marszałka Andrzeja Buły oraz z dotacji Gminy Głuchołazy. Oficjalne otwarcie kompleksu planowane na marzec 2020 ze względu na koronawirusa nie odbyło się ale kompleks jest otwarty i zapraszamy do korzystania. Mamy także nadzieję, że powstały obiekt stanie się elementem wsparcia rozwoju obecnie remontowanego schroniska, co jeszcze mocniej wpłynie na atrakcyjność naszego regionu.

rr

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Duch

Duch

Coś komuś się poprzestawiało! Pomysł że sciezkami ok, ale właśnie jest to park krajobrazowy! Ludzie nie mogą spacerować szlakami bo po nich jezdza rowerzyści. Rowerzyści czepiają się pieszych że chodzą po szlakach a sami śmigają szlakami prawie rozjeżdżając pieszych. Może ktoś się tym zajmie?
jesio

jesio

Nie oceniam pomysłu Złotych Ścieżek bo to dokonają użytkownicy.Ale do jednego chcę się "przyczepić".Na wjeżdzie na jednym z odcinków trasy jest brama wjazdowa ,na której umieszczono informacje o zasadach korzystania i ew.zakazach.Jest zakaz dla pieszych-słusznie.Jest to ścieżka dla rowerów ale też jest znak zezwalający na wjazd pojazdom z silnikiem spalinowym.Uważam,że w czasie suszy a tak jest w naszym lesie taka jazda powinna być zabroniona.W całym kraju wjazd do lasu takim pojazdom jest zabroniony.A u nas dodatkowo jest to park krajobrazowy,który wymaga szczególnej ochrony. pozdro.jesio :P

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: