(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytałeś już: 0% artykułu

dsc 0031
       W IV kolejce IV ligi piłkarskiej piłkarze GKS-u odnieśli pierwsze zwycięstwo w obecnych rozgrywkach. GKS pokonał na wyjeździe TS Chemik Kędzierzyn Koźle 3-1. Bramki dla drużyny z Głuchołaz zdobyli: Andryj Malyk x 2, oraz Popera. Po 45 na tablicy wyników widniał wynik 1-1. Tym razem to nasza drużyna zagrała dobrze drugą połowę, o sobie przypomniał niezawodny Malyk, który 10 minut po rozpoczęciu drugiej połowy wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. W 80 minucie, Malyk po raz drugi trafił do siatki rywali, tym samym GKS zgarnął pierwsze 3 pkt w tym sezonie. Kolejny mecz, GKS rozegra 7 września. W V kolejce, drużyna z Głuchołaz na Stadionie Miejskim w Głuchołazach podejmie LZS Skorogoszcz. GKS dzięki wygranej awansował na XI miejsce w tabeli. Z kompletem zwycięstw prowadzi Polonia Nysa, dzięki lepszemu stosunkowi bramek wyprzeda, drużyny LZS Głuszyna i Porawie Większyca, które również mają na swoim koncie 12 pkt. Dokończenie IV kolejki już jutro.

LZS Głuszyna - Piast Strzelce Op. 2-1

Małapanew Ozimek - OKS Olesno 3-2

Swornica Czarnowąsy - Start Namysłów 2-1

Polonia Głubczyce - Porawie Większyce 1-4

MKS Gogolin - Polonia Nysa 1-6

Unia Krapkowice - Pogoń Prudnik 6-1

Chemik Kędzierzyn - GKS Głuchołazy 1-3