Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytano 0%

bv

W rozegranych w Szczawnicy Mistrzostwach Polski PZLA, mistrzami Polski w biegu długodystansowym zostali, Martyna Kantor, oraz Bartłomiej Przedwojewski reprezentujący (Juvenię Głuchołazy, Salomon Suunto Team). Głuchołazianin, faworyt tych zawodów,  dystans 43.3 km "Wielka Prehyba", pokonał  w czasie 3h 16min 57s. Gratulujemy sukcesu, życzymy powodzenia w kolejnych startach. Foto: z fun page Barłomieja Przedwojewskiego.

Przypomnijmy że na tych samych zawodach startowały jeszcze dwie reprezentantki Juvenii Głuchołazy:

Kinga Gomołysek uplasowała się na 7 miejscu , Urszula Podolak wywalczyła 9 miejsce!

Poniżej link do zawodów, czasów jaki pan Bartłomiej uzyskał na poszczególnych odcinkach trasy.