Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytano 0%

hg
    Tydzień temu piłkarze Bodzanowa, oraz GKS-u Głuchołazy powrócili na boiska po przerwie zimowej. Na inaugurację Bodzanów zremisował 2-2 z Niezdrowicami, zaś GKS Głuchołazy na wyjeździe pokonał Orła Żlinice 3-1. W Głuchołazach po 45 minutach i czerwonej kartce w 43 minucie dla Rychlika (KS Bodzanów),  przegrywał 0-2. Sygnał do odrabiania strat dał Kamil Perewizny, który strzelił gola kontaktowego w 56 minucie, a tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego, Paweł Lepak strzelił wyrównującego gola. W hicie XVI kolejki, Żlinice uległy GKS-owi Głuchołazy 1-3, dwie bramki w tym spotkaniu zdobył były zawodnik gospodarzy popularny "Dima", który strzelił 2 bramki dla GKS-u, jedną w doliczonym czasie gry zdobył Szymon Popera. Foto: Mirosław Szozda. Więcej zdjęć z tego spotkania: na fun pagu opolskiego OZPN.

Orzeł Źlinice – GKS Głuchołazy 1-3 (0-1) 0-1 Kryvoruchyshak (z rożnego) – 15., 0-2 Kryvoruchyshak – 71., 1-2 Kotlovskyi – 79., 1-3 Popera – 90+6.

Orzeł Źlinice: Wrzos – Durda, Kalabay, Kuc (59.Błazy), Kotlovskyi (86.Szałański), Szpon, Job (70.Dworak), Grabowski, Gajda (82.Paliszewski), Malinowski, Schichta. Trener: Tomasz Copik.

GKS Głuchołazy: Broniewski – Sikora, Gancarz, Bydłowski (80.Sokołowski), Drogosz (76.Popera), Łącki (59.Rejowski), M.Grabiec, Gracz, Kryvoruchyshak, Malyk, Stec (71.P.Grabiec). Trener: Piotr Holubka.

W hicie XVII kolejki, GKS Głuchołazy, wicelider, grupy II, podejmie na stadionie Miejskim w Głuchołazach drużynę Włókniarza Kietrz, czwarty zespół obecnego sezonu. Różnica pomiędzy drugą w tabeli drużyna GKS-u, a plasującą się na miejscu IV drużyną z Kietrza to tylko 4 pkt. Zapowiada się ciekawe spotkanie, które rozpocznie się nietypowo w niedzielę o godzinie 15.00. Bodzanów zagra na wyjezdzie z drużyną LZS Przywory. W tabeli bez większych zmian na prowadzeniu LZS Stary Ujazd - 36pkt. GKS na miejscu II - 34pkt. Na najniższym stopniu podium plasuje się zespół LZS Piomar Przywory - 31pkt. Tuż za podium, na miejscu IV- Włókniarz Kietrz - 30pkt. Bodzanów na miejscu V z 28pkt. na koncie. Tyle samo punktów zgromadziła na swoim plasująca się na miejscu VI drużyna z Niezdrowic. Z 26 pkt. na miejscu VII  - LZS Walce. Cała tabela, komplet wyników na stronie: https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/nizsze-ligi,26413.html