(Artykuł przeczytasz w czasie 1 - 2 minut)

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytałeś już: 0% artykułu

7
Lider pokazał klasę.  W niedzielny wieczór w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji doszło do pojedynku, czwartego w tabeli grupy B, zespołu, MUKS Chrobry Głuchołazy z niepokonaną  w tym sezonie drużyną z Sosnowca. Po cichu liczyliśmy że nasz zespół sprawi niespodziankę i pokona lidera. Niestety czarny scenariusz się potwierdził, KS JAS FBG Zagłębie Sosnowiec rozgromił Chrobry Basket Głuchołazy. Z minuty na minutę koszykarki z Sosnowca powiększały przewagę.

Po 20 minutach na tablicy widniał wynik 23-41 dla drużyny z Sosnowca. Niestety, kolejne dwie kwarty również padły " łupem" zespołu z Sosnowca. W Głuchołazach pogrom!!! MUKS - JAS FGB 43-83. W naszej drużynie najwięcej punktów rzuciła: Marta Dobrowolska -15, J.Czarnecka 6, K. Piędel 5,  G. Witkoś , A. Misiek 4, M. Deko 3, po 2 pkt. zdobyły K, Kucharska, J. Jurek oraz Ewa Canert. Do zwycięstwa drużyny z Sosnowca poprowadził dream team: Wojtala, Dziwińska, Stasiuk, Telenga, które razem zdobyły aż 65pkt. W ostatniej kolejce rundy zasadniczej, dojdzie do pojedynku piątego zespołu grupy B, Tęczy Leszno z MUKS-em. Ten mecz trzeba wygrać. Początek meczu w Lesznie w 3 marca o 18.00. Foto: z archiwum portalu.