FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss

Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

otwarcie skateparku
      Z małym opóźnieniem, ale udało się. Już w sobotę obok kąpieliska "Nad Białką" odbędzie się oficjalne otwarcie skateparku. Zapraszamy na godzinę 13.00. Więcej informacji na plakacie. Jak nas poinformowali czytelnicy naszego portalu młodzież otworzyła już, ale niestety nie to co trzeba ... Miejmy nadzieję że nowy obiekt zostanie objęty monitoringiem miejskim.  Ważna informacja dla uczestników – pierwszych 10 – 12 osób, które zgłoszą się do zawodów i zarejestrują w biurze imprezy (czynne od 12.30) wezmą udział w rywalizacji, a sędziami będą sami uczestnicy. Każdy zawodnik otrzyma kartę punktową i będzie przyznawał punkty wg własnego uznania. Wszyscy otrzymają „startówki” ufundowane wspólnie przez GOSiR i Intermarche, a pierwsza trójka również pamiątkowe statuetki. Zasady bardzo proste, wystarczy jak najlepiej zaprezentować się w jeździe dowolnej przez półtorej minuty z podkładem muzycznym (zapewnia GOSiR) i zrobić jak najlepsze wrażenie na innych uczestnikach. Nie robimy podziału na deski, rolki czy hulajnogi, startują wszyscy w kategorii open.

Mamy nadzieję, że zawody otworzy pokaz głuchołaskich liderów Darka i Tomka, ale to zależy już od faktu czy pozbierają się po ostatnich kontuzjach.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Iks
+3

Iks

Sorry ale kolejny bzdurny pomysł burmistrza . Miejsce fatalne. Jakby to było koło liceum to wszystkie szkoły mogłyby korzystać a tak... już skate park w parku za jedynka straszy butelkami śmieciami i wulgarna młodzieżą . Tu będzie to samo niestety. Wyrzucone pieniądze . Kolejny wybieg w nieciekawym miejscu. Syn by chętnie pojeździł na desce ale nie tam. To już woli parking koło marketów . O czymś to świadczy. Była kasa na tereny zrujnowane i bicie piany ze ktoś komuś chce zrobić dobrze. Na pewno nie młodzieży . Ale przed wyborami jest co otworzyć . A potem będzie jak ze skate parkiem brudnym okropnym ale pieniądze na to poszły . Radzę sobie przypomnieć kto się upierał na to miejsce . Nasz burmistrz. A jakoś szkoły wola iść na liceum. Dlaczego na wf nie biegną do skate parku na Skłodowskiej ? Super miejsce koło liceum ale nie ma to jak na sile ożywianie miejsca gdzie pies z kulawa noga nie zajrzy. Dla kogo ten płac? Dla pana burmistrza który bije punkty bo wydębił kasę z uni na tereny zaniedbane. Tylko kasę wydać ale sensu zero. Ludzie zmieńcie coś ! Chyba ze jesteście ślepi .

  DO GÓRY

Przeczytaj także: