Serwis Głuchołazyonline.com.pl zakończył swoją działalność i jest na sprzedaż. Dziękujemy za wspólne 8 lat.

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

10689928 679499188813457 2262094557836651171 n

"Kto nie wygrywa 3-0, przegrywa 2-3". Po pierwszych dwóch setach zanosiło się na sensację w Głuchołazach. Juve, która w tym sezonie praktycznie w każdym meczu zdobywała choćby punkt, podejmowała w sobotni wieczór lidera, grupy IV, Ołavię Oława. Sety wygrane 25-20,27-25, 2-0 i nic tylko postawić kropkę na "i" wygrać cały mecz 3-0.

Niestety tak się nie stało drużyna gości w 3 secie pokazała przysłowiowy pazur ogrywając Juve 20-25, czwartym secie do 21. V set to jak zawsze loteria, przegrana naszego zespołu 11-15. I jak to mówią kibice hala Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji nadal nie odczarowana. Drugi mecz i drugi przegrany 2-3. Nic się nie stało  panowie, walczymy dalej, okazją do poprawienia miejsca w tabeli będzie sobotni wyjazdowy mecz do Bolesławca, gdzie podopieczni Arkadiusza Olejniczaka zmierzą się z miejscowym BTS-em. Na prowadzeniu w tabeli, grupy IV: MKS Ołavia Oława 10pkt., drugie miejsce: Chrobry Głogów -9pkt. Tyle samo punktów plasująca się na 3 miejscu w tabeli, drużyna z Wałbrzycha, tuż za podium plasuje się drużyna z Milicza -8pkt. Juve po 4 kolejkach zgromadziła na swoim koncie 6pkt.#GoJuve