Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

       xxx
      Już po raz X odbędą się zawody pt. Wielokrotne Zdobywanie Kopy Biskupiej. Kiedy? 25 sierpnia 2018. Organizatorem jest Urząd Miasta w Głuchołazach, Głuchołaski Klub Kolarski Victoria oraz Starostwo Powiatowe w Nysie. Serdecznie zapraszamy.      Po rowerze,dzień później,  zapraszamy też na Drezynowe Zakończenie Wakacji, miejmy nadzieję że impreza na stałe wpisze się w kalendarz imprez. Stacja PKP Zdrój. Bogaty program, mnóstwo atrakcji czyli z wielką pompą kończymy wakacje.

      A na deser, IX Piłkarska Zmiana. Tej imprezy nie ma co przedstawiać Już za rok X jubileuszowa edycja. Liczba miejsc ograniczona. Zapisujemy się,liczba miejsc ograniczona. Pozdrawiamy przy okazji drużynę Eljotu Nysa, która zapewne kolejny raz przyjedzie wygrać turniej. Więcej informacji na plakatach.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Jerzy

Jerzy

Co do tej imprezy, to dobrze, że są jeszcze pasjonaci, którzy potrafią jeszcze cieszyć się widokami pozostałości po pięknym naszym mieście...
Jerzy
+1

Jerzy

Nie trzeba wymyślać nowych ulic, naprawić te, co są. No i nie należy zmieniać nazw tych ulic. Takim kardynalnym błędem była zmiana Bitwy Warszawskiej na Kardynała Wyszyńskiego. To jest żałosny incydent !!!
Sandro
-2

Sandro

Lepiej tam droge od ulicy kopernika do stacji zdroj zrobic, odciazy to transport. Znaczy sie zamiast torowiska zrobic nowa ulice

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: