FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
       xxx
      Już po raz X odbędą się zawody pt. Wielokrotne Zdobywanie Kopy Biskupiej. Kiedy? 25 sierpnia 2018. Organizatorem jest Urząd Miasta w Głuchołazach, Głuchołaski Klub Kolarski Victoria oraz Starostwo Powiatowe w Nysie. Serdecznie zapraszamy.      Po rowerze,dzień później,  zapraszamy też na Drezynowe Zakończenie Wakacji, miejmy nadzieję że impreza na stałe wpisze się w kalendarz imprez. Stacja PKP Zdrój. Bogaty program, mnóstwo atrakcji czyli z wielką pompą kończymy wakacje.

      A na deser, IX Piłkarska Zmiana. Tej imprezy nie ma co przedstawiać Już za rok X jubileuszowa edycja. Liczba miejsc ograniczona. Zapisujemy się,liczba miejsc ograniczona. Pozdrawiamy przy okazji drużynę Eljotu Nysa, która zapewne kolejny raz przyjedzie wygrać turniej. Więcej informacji na plakatach.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Jerzy

Jerzy

Co do tej imprezy, to dobrze, że są jeszcze pasjonaci, którzy potrafią jeszcze cieszyć się widokami pozostałości po pięknym naszym mieście...
Jerzy
+1

Jerzy

Nie trzeba wymyślać nowych ulic, naprawić te, co są. No i nie należy zmieniać nazw tych ulic. Takim kardynalnym błędem była zmiana Bitwy Warszawskiej na Kardynała Wyszyńskiego. To jest żałosny incydent !!!
Sandro
-2

Sandro

Lepiej tam droge od ulicy kopernika do stacji zdroj zrobic, odciazy to transport. Znaczy sie zamiast torowiska zrobic nowa ulice
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: