Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

bg
 DFBG rozgrywany w Lądku-Zdroju to jedna z najbardziej prestiżowych imprez biegowych w Polsce. Przez 4 dni w ramach festiwalu rozgrywanych jest 7 biegów o górskich profilach na dystansach od 10 do 240km.  Dwóch naszych zawodników godnie reprezentowało barwy Głuchołaz, odnosząc zwycięstwa kolejno: Bartłomiej Przedwojewski na dystansie 10 km oraz Michał Rajca na dystansie Półmaratonu.       Dla Bartka start w Lądku Zdroju, był sprawdzianem przed zawodami w szwajcarskim Sierre-Zinal, jednej z imprez Golden Trail Series - cyklu najpopularniejszych biegów trailowych rozgrywanych na całym świecie. Zawodnik z Głuchołaz uzyskał 5 min przewagi nad kolejnym "finisherem", co przy dystansie 10 km jest prawdziwą deklasacją!  

     Michał przystępował do rywalizacji po ostatnich sukcesach w Swissman Xtreme Triathlon oraz Radków Triminator. Potwierdził, że jest nie tylko wyśmienitym zawodnikiem triathlonowym, ale także biegaczem górskim wygrywając z przewagą niemal 7 min.  

    Wspólny mianownik obu zawodników to młodzieńcze lata spędzone głuchołaskiej Juvenii, Michał i Bartek to jednak nie tylko Głuchołazianie- łączą ich także więzy rodzinne i przyjaźń.   Gratulujemy i trzymamy kciuki za starty w dalszej części sezonu.

  W kategorii masters na dobrym 16 miejscu swoje zawody ukończyła pani Joanna Sznajder z Głuchołaz. Gratulujemy i przepraszamy że pominęliśmy, przy takiej dużej ilości zawodników czasami coś umyka.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Kinia
+2

Kinia

Cytuję Marcin Sznajder:
Reprezentowaly Glucholazy nie dwie a 3 osoby.Na dystansie 45km(złoty maraton) reprezentowała Głuchołazy moja zona Joanna Sznajder która zajęła w swojej kategorii wiekowej 16 miejsce.Mysle ze wynik był bardzo dobry jak na pierwszy maraton w którym wzięła udział


Gratulacje dla żony :) Biegłam ten sam dystans.
jasioo

jasioo

Cytuję Marcin Sznajder:
Reprezentowaly Glucholazy nie dwie a 3 osoby.Na dystansie 45km(złoty maraton) reprezentowała Głuchołazy moja zona Joanna Sznajder która zajęła w swojej kategorii wiekowej 16 miejsce.Mysle ze wynik był bardzo dobry jak na pierwszy maraton w którym wzięła udział


Pan "redaktor" napisał "Dwóch naszych zawodników godnie reprezentowało barwy Głuchołaz...". Widać dla niego Twoja żona nie reprezentowała "godnie". :lol:
Pozdrowienia i gratulacje dla Aśki. 45 km, wow, szacun.
Ciekawe czy "redaktor" przebiegłby 4,5 km :lol:
Marcin Sznajder
+11

Marcin Sznajder

Reprezentowaly Glucholazy nie dwie a 3 osoby.Na dystansie 45km(złoty maraton) reprezentowała Głuchołazy moja zona Joanna Sznajder która zajęła w swojej kategorii wiekowej 16 miejsce.Mysle ze wynik był bardzo dobry jak na pierwszy maraton w którym wzięła udział

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: