Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

dsc 4164
     14 kwietnia w Teresinie koło Warszawy odbyły się VIII Mistrzostwa Polski Nauczycieli. Nasz multimedalista, dwukrotny Mistrz Polski Nauczycieli, Daniel Szenawa, znów okazał się najlepszy!!! Wygrał wynikiem 170 powtórzeń co jest nowym rekordem MP. Wynik został poprawiony o 14 powtórzeń (poprzedni rekord Polski, pan  Daniel ustanowił w czerwcu 2017 na Pucharze Polski we Wrocławiu). Kolejną imprezą na którą szykuje się Daniel Szenawa wspólnie z teamem Perfect Body będą Mistrzostwa Polski, które 16 czerwca odbędą się we Wrocławiu. My postaramy się tam być i fotorelację zrobić z tego wydarzenia.

31124810 1203832613087296 6350146470401802240 n
    Wygrał w Głuchołazach, a i okazał się najlepszy w  Nysie. Nie kto inny jak Marcin Sobkowicz, ma patent na wygrywanie. W zeszły weekend odbył się finał zmagań VII Indywidualnych Mistrzostw Nysy w Badmintonie.Przypomnijmy w finale rozgrywanym w "Mechaniku" spotkali się najlepsi z najlepszych, czyli 12 zawodników, która w 6 turniejach zgromadziła największą ilość punktów do klasyfikacji generalnej.  Marcin Sobkowicz w finale pokonał Jacka Kużdżała 2-1. Tym samym awansował na pozycję lidera, oraz zdobył puchar Dyrektora CKZiU w Nysie w Badmintonie Mężczyzn. Brawo, teraz jak nam powiedział pan Marcin, czas powrócić do rywalizacji w lidze we Wrocławiu. Doświadczenie zdobyte we Wrocławiu zaprocentowało w tym roku dobrą formą. Brawo, gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów.