Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

img 1519

Dla kibiców o słabych nerwach nie polecamy odwiedzania hali w godzinach, kiedy gra nasza Juve Głuchołazy. Tyle możemy powiedzieć oglądając dzisiejszy mecz. Szczególnie ostatni tak ważny set dla obu drużyn. Po blisko  2 h na tablicy widniał wynik 2-2, o tym kto wyjdzie na prowadzenie w play - out II ligi siatkówki grupy IV zadecydował tie break. Sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, lepiej w tej odsłonie radzili sobie gospodarze, prowadzili bodajże 11-8, 14-11 iiii, niestety, przes tój w grze sprawił że nasza drużyna roztrwoniła przewagę. Nawet przy stanie 14-13 udało się AZS-owi obronić piłkę meczową, a co za tym idzie sami mieli meczową w górze, jednak to nam udało się skończyć najważniejsze piłki dzisiejszego spotkania. A tym samym Juve 3, AZS Zielona Góra 2. Stan rywalizacji 2-1 dla Juve, gramy do 3 wygranych meczy. Miejmy nadzieję że uda nam się wygrać niedzielny mecz, obronimy się przed spadkiem. Mecz w hali GOSiR o 17.00.

img_1506img_1515img_1519img_1520img_1527img_1531img_1535img_1545img_1548img_1551img_1567img_1581img_1583img_1584img_1587img_1590img_1592img_1593img_1606img_1615img_1621img_1637img_1638

Klasa okręgowa:

Do sporej sensacji doszło dzisiaj w Kietrzu. Włókniarz pokonał dotychczasowego lidera grupy II, Pogoń Prudnik. Niestety szansy na zmniejszenie straty do lidera nie wykorzystał  GKS Głuchołazy, który uległ na wyjeździe 1-3 w Racławicach. Bodzanów po golu Radosława Gołąbka zremisował z Branicami 1-1. Potknięcie lidera wykorzystał Orzeł Źlinice, który pokonał LZS Przywory 2-0 i tym samym zamienił się miejscami z Pogonią. Na 9 kolejek do zakończenia sezonu, liderem jest Orzeł Źlinice 45pkt., druga prudnicka Pogoń 42pkt. Na najniższym stopniu podium GKS Głuchołazy 39pkt. Dokończenie tej kolejki już w niedzielę. W następnej kolejce GKS zagra u siebie z Racławiczkami, Bodzanów na wyjeździe z Pogonią Prudnik.