FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato przyszło.

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
img 3387
     Na kolejkę przed zakończeniem rundy zasadniczej w I lidze koszykówki kobiet, koszykarki Chrobrego Basket Głuchołazy podejmowały w ten weekend Tęczę Leszno.Drużyna gospodyń w XIX kolejkach odniosła 12 zwycięstw i 7 porażek. Przed meczem wiadome było że przyjezdne tanio skóry nie sprzedadzą. W poprzednim starciu pomiędzy drużynami z Głuchołaz oraz Leszna, górą nasze "złotka", wygrały na wyjeździe różnicą 2pkt. Więc mecz zapowiadał się emocjonująco. W dwóch pierwszych kwartach górą były przyjezdne, które wygrały: I kwartę 12-15, drugą  14-21. W III kwarcie koszykarki z Głuchołaz niesione dopingiem kibiców odrobiły straty i wyszły na 1 pkt prowadzenie, emocji nie brakowało i po czterech kwartach na tablicy widniał wynik po 66. W dogrywce lepiej radziły sobie przyjezdne wygrywając dogrywce 11-7, a cały mecz 77-73. Brawa za walkę dla obu drużyn. W ostatniej kolejce Chrobry zagra na wyjeździe z Wodzisławiem. Foto z meczu Sebastian Batycki.Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

jacekgoj
+1

jacekgoj

Cytuję Jacek Kanarski:
Ponie redaktorze proszę poprawić. Na jedną kolejkę przed zakończeniem rundy zasadniczej nasza drużyna odniosła12 zwycięstw i 7 porażek. Mamy nadzieję, że w ten weekend wygramy w Wodzisławiu i tym samym przypieczętujemy 3 miejsce w I lidze koszykówki kobiet. Przypomnę, że w ubiegłym roku jako beniaminek zajęliśmy miejsce 5. Naszych wspaniałych kibiców już zapraszamy na mecze w fazie play off, pierwszy w Głuchołazach. Przeciwnik będzie znany już w niedzielę wieczorem, a będzie to drużyna która zajmie 6 miejsce.

Dzięki panie Jacku za czujność tak sie skupiłem na szczegółach ze chyba wpisałem mecze rywalek
Jacek Kanarski
-2

Jacek Kanarski

Ponie redaktorze proszę poprawić. Na jedną kolejkę przed zakończeniem rundy zasadniczej nasza drużyna odniosła12 zwycięstw i 7 porażek. Mamy nadzieję, że w ten weekend wygramy w Wodzisławiu i tym samym przypieczętujemy 3 miejsce w I lidze koszykówki kobiet. Przypomnę, że w ubiegłym roku jako beniaminek zajęliśmy miejsce 5. Naszych wspaniałych kibiców już zapraszamy na mecze w fazie play off, pierwszy w Głuchołazach. Przeciwnik będzie znany już w niedzielę wieczorem, a będzie to drużyna która zajmie 6 miejsce.

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: