Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

img 0854
Aż serce się raduje jak nasz zespół Chrobry Basket Głuchołazy wygrywa. Tym razem podopieczne Tadeusza Widziszowskiego pokonały na wyjeździe UKS BASKET SMS Aleksandrów Łódzki 83-75. Odnosząc tym samym jedenaste zwycięstwo w tym sezonie. Drużyna z Głuchołaz od początku mocno wzięła się do pracy. Po dwóch kwartach prowadziła 43-37, w III kwarcie przewaga wzrosła do 10 pkt. Najwięcej punktów w naszym zespole rzuciły: Stelmach 18, Czarnecka 16 Zuchora 14. Kolejny mecz w ramach XIX kolejki MUKS rozegra 11 lutego. Przeciwnikiem nie kto inny jak lider, grupy B, Politechnika Korona Kraków. Mecz ten zaplanowano na godzinę 16.00.