Głuchołazyonline

Sprawdź jakość powietrza

smog

img 1174
Kto wygrał mecz? Chrobry.Kto? Chrobry? Kto .... i tak można byłoby skandować Chrobry, aż do białego rana. Dziewczyny z Głuchołaz w meczu X kolejki zmierzyły się na wyjeździe z drużyną z Leszna. Przed meczem wiadome było jedno. Obie drużyny zgromadziły tyle samo punktów na koncie po 13. Był to mecz za przysłowiowe sześć punktów. Od początku praktycznie trwała walka pod obydwoma koszami. Nasze złotka pokazały w poprzednim meczu że potrafią walczyć i w tym meczu udowodniły na co jest stać na 10 minut przed zakończeniem meczu Tęcza wygrywała 45-39, zaś na 5 minut przed końcowym gwizdkiem głuchołazianki przegrywały 9pkt. 3 pkt zdobyła Deko i zniwelowała przewagę gospodyń do 6 pkt. Ale horror jaki się rozegrał w ostatniej minucie. Oj tego się nie da opowiedzieć. Mecz niczym z NBA. Na 3 sekundy przed końcem przy stanie po 56 Małgorzata Zuchora rzuciła za 2 pkt. i tym samym koszykarki Chrobrego Basket Głuchołazy pokonały na wyjeździe Tęczę Leszno 58-56!!! Odnosząc szóste zwycięstwo w obecnym sezonie. Brawo Chrobry, brawo trener. Już za tydzień do Głuchołaz przyjedzie zespół z Wodzisławia Śląskiego. Mecz ten 9 grudnia o 16.00.