FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
 xxxxx
Dawno tylu imprez sportowych w ciągu jednego weekendu nie było w Głuchołazach. W sobotę w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, koszykarki Chrobrego Basket Głuchołazy podejmować będą ŁKS Łódź, ten mecz o godzinie 17.00.    Dwie godziny wcześniej, mecz pomiędzy dziewiątą, a dziesiątą drużyną w tabeli. Bodzanów zmierzy się z Niezdrowicami. Mecz ten zaplanowano na godzinę 15.00, miejsce spotkania, Stadion Miejski w Głuchołazach. 

     Od wczesnych godzin porannych na kortach Głuchołaskiego Towarzystwa Tenisowego odbywać się będzie turniej tenisa ziemnego "Otwarte Mistrzostwa Głuchołaz w tenisie ziemnym w grze podwójnej.

Na deser, po obiedzie, o godzinie 16.00 w niedzielę, Juve Wakmet SOS Głuchołazy w meczu IV kolejki, grupy IV zagra z AZS UZ Zielona Góra, po III kolejkach Juve na dnie tabeli, AZS na miejscu siódmym.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

mieszkaniec
+2

mieszkaniec

To fajnie, bo sport to zdrowie!! :-)
A ktoś może ze świata naszego lokalnego wie, kto inwestuje w dawny ośrodek wypoczynkowy "Ruch" przy końcu ul. Andersa koło mostu nad wodospadem? Bo widać już od parunastu dni, że coś tam się dzieje ;-) Może w końcu jakiś nowy właściciel sensownie zagospodaruje tamtą część naszego miasta, bo na Górze Chrobrego to jak na razie ciąg dalszy degradacji tamtego miejsca i kto wie, może na Górze Chrobrego ten sam zainwestował Polak mieszkający w Ameryce, co w Zamek w Łące Prudnickiej ??

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: