Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytano 0%

glucholazy
    W meczu II kolejki koszykówki kobiet, koszykarki Pomarańczarni MUKS Poznań pokonały MUKS Chrobry Basket Głuchołazy 81-77. Po dwóch kwartach drużyna z Poznania przegrywała różnicą 3 pkt. W III kwarcie gospodynie odrobiły 3 oczka i na 10 minut przed zakończeniem spotkania MUKS Poznań prowadził różnicą tylko dwóch punktów. Był to bardzo zacięty mecz, który musiała rozstrzygnąć dogrywka, bowiem po  IVkwartach, wynik 73-73, niestety zabrakło szczęścia. Dogrywka zakończyła się wynikiem 11-4, tym samym gospodynie wygrywają arcy ważne spotkanie. Brawa dla Chrobrego za walkę, już za tydzień mecz w Głuchołazach. Rywalem Chrobrego Basket Głuchołazy będzie zespół ŁKS SMS Łódź. Mecz ten w sobotę o godzinie 17.00.

Pomarańczarnia MUKS Poznań -MUKS Chrobry Basket  81 : 77  (18:19)(14:16)(19:14)(22:24)d. (8:4).

Chrobry: Natalia Fundeła, Klaudia Kucharska, Joanna Czarnecka (13), Marta Kulak, Aleksandra Dziwińska (14), Karolina Kaczmarek (7), Marlena Deko (9), Małgorzata Zuchora (9), Martyna Stelmach (25)

Siatkarze Juve Wakmet SOS Głuchołazy w meczu II kolejki, ulegli KS Bielawianka Bester Bielawa 0-3 (14:25, 13:25, 20:25 ). Już w środę w meczu III kolejki, Juve zagra na wyjeździe z drużyną Ołavi Oława. Na ten mecz wybiera się nasz redaktor sportowy.