FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
370791n
    Po kilku miesiącach przerwy siatkarze Juve Wakmet Głuchołazy meczem wyjazdowym w Nowej Soli, zainaugurują sezon 2017/2018, II ligi siatkówki. Po zakończeniu sezonu wiadome było, że do Nysy odchodzi grający trener Arkadiusz Olejniczak. W  jego ślady poszedł nasz środkowy Grzegorz Pajda. Wszystkie gwiazdy na niebie wskazywały na to że drużyna z Głuchołaz połączy się z ekipą z Nysy.  Niestety nie wyszło... W dodatku zarząd Juve, otrzymał od PZPS-u list, w którym była zawarta informacja do której grupy trafiła nasza drużyna. Niestety okazało się że Juve w sezonie 2017/2018 zagra w grupie IV, a co za tym idzie trafiliśmy do grupy Dolnośląskiej,  gdzie naszymi rywalami będą zespoły Gwardii Wrocław, Chrobrego Głogów, Oławi Oława...  Nie wspomnę że wszystko łączy się również z dalekimi wyjazdami.
Skład Juve :
Rozegranie: Grzegorz Malina, Dawid Wojciechowski (AZS PWSZ Nysa - juniorzy)

Przyjęcie: Krzysztof Mazur, Wojciech Jurkowski, Dominik Grubiak (AZS PWSZ Nysa - juniorzy), Dominik Zych (AZS PWSZ Nysa - juniorzy), Konrad Kieszek (UKS Strzelce Opolskie), Paweł Gibas (AZS Politechnika Opolska),

Atak: Roman Wastrak, Simon Walach (AZS PWSZ Nysa - juniorzy),

Środek: Łukasz Sołtysik, Grzegorz Wilga,  Patryk Lechowicz (AZS PWSZ Nysa - juniorzy, 

Libero: Wojciech Cieślar Alan Wolak (AZS PWSZ Nysa - juniorzy).

   W sezonie 2017/2018 drużynę z Głuchołaz poprowadzi duet trenerski: Grzegorz Malina i Paweł Potoczak.  Grzegorz Malina powiedział portalowi: "Przez to że PO przenieśli do grupy śląskiej mamy po 2 pauzy w rundzie. Trochę nam to namieszało bo np. w lutym przez te pauzy będziemy mieć prawie miesiąc czasu przerwy od grania. Zmienił się także system awansów i spadku... Wcześniej miał być turniej o utrzymanie - 3 ostatnie drużyny, ostatnia spada.... Teraz jest tak że 2 ostatnie drużyny grają do 3 wygranych meczów, przegrany spada z ligi. 


Jakie plany na ten sezon? Walka o jak najwyższe cele czy jednak będzie to walka o utrzymanie? Naszym celem będzie walka o utrzymanie, pod nieobecność Krzysztofa Mazura (kontuzja pleców eliminuje go na około miesiąc) za przyjęcie w naszej drużynie będą odpowiadać juniorzy, którzy nigdy nie grali na tak wysokim poziomie.

Życzymy powodzenia całemu zespołowi, Krzyśkowi Mazurowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Portal GŁUCHOŁAZYONLINE.COM.PL został patronem medialnym siatkarzy Juve Wakmet Głuchołazy.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

Pisolandia
+1

Pisolandia

Znam starego pisowca z Głuchołaz to życzył przegranej Juve Wakmet i z nienawiści do Głuchołaz pluł aż na chodnik

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: