Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytano 0%

dscf9193
   W hicie kolejki, grupy II, klasy okręgowej, GKS Głuchołazy pokonał 4-1 wicelidera Racławię Racławice. Bramki dla GKS-u zdobyli:w 7 minucie Vitalii Luzhetsky, drugą bramke w 36 minucie zdobył powracający do składu po kontuzji, Łukasz Cichocki. Najlepszy strzelec grupy II, Andryj Malyk w tym meczu dwukrotnie wpisał się na liście strzelców w 45,66 minucie. Po 7 kolejkach na prowadzeniu w tabeli, beniaminek GKS Głuchołazy z 18pkt. na koncie. Bodzanów, który w tej kolejce uległ w Branicach miejscowemu Orłowi 2-3(gole dla Bodzanowa strzelili Szymon Piech, Kamil Perewizny), plasuje się na miejscu 11 z 8pkt. W następnej kolejce, podopieczni trenera Grzegorza Kuglarza zmierzą się na wyjeździe z drużyną LZS Racławiczki, zaś Bodzanów w hicie kolejki będzie podejmował Pogoń Prudnik. Mecz ten na Stadionie Miejskim w Głuchołazach o godzinie 15.00.

KLASA A:

W grupie III, LZS Michałów pokonał w VI kolejce,  LZS Gierałcice 4-1. Jedynego gola dla gości zdobył Andrzej Pyclik. Sudety Burgrabice pokonały LZS Malerzowice 4-0. Dwie bramki zdobył Spyrka, po jednej dołożyli, Łaciak i Wąsik. Po VI kolejkach na prowadzeniu UKS Karnków z dorobkiem 18pkt., Bugrabice z 10pkt. na koncie plasują się na miejscu IV, Giełacice na miejscu XII -4pkt.