FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Lato z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
20375761 1934610280114524 4812949697052252947 n

   Po Aleksandrze Dziwińskiej, Małgorzacie Zuchorze, Martynie Stelmach zarząd Chrobrego nie spoczął na laurach. Karuzela transferowa trwa w najlepsze, a my witamy kolejną zawodniczkę w Głuchołazach."Zarząd MUKS Chrobry Basket informuje że podpisano kolejną umowę na reprezentowanie barw Naszego Klubu w sezonie 2017/2018. Nową zawodniczką drużyny seniorek została Karolina Kaczmarek, mierząca 178 cm i grająca na pozycji niskiej i silnej skrzydłowej. Karolina jest wychowanką TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski gdzie w wieku 17 lat zadebiutowała w ekstraklasie. W tym okresie była wielokrotną reprezentantką Polski drużyn młodzieżowych i srebrną medalistką Mistrzostw Europy U – 20. Ostatni sezon z drużyną Ostrowa na parkietach Basket Ligi Kobiet rozegrała 16 meczy, zdobywając 78 pkt i zaliczając 36 zbiórek. Umiejętności oraz doświadczenie wyniesione z parkietów ekstraklasy i pierwszej ligi powinno znacząco zaprocentować w grze Naszej drużyny"

- info fun page Chrobrego. Brawa przy tym wszystkim dla działaczy, wzmacniają skład, a miejsce w szerokim składzie znajdzie się również dla koszykarek z Głuchołaz. Tu dygresja odnośnie innej drużyny - Juve Wakmet Głuchołazy. Często wypomina się siatkarzom, że Juve Głuchołazy to drużyna z Nysy, a nie Głuchołaz, gdzie tylko dwóch zawodników pochodzi z naszego grodu.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Komentarze

gregory_75

gregory_75

brawo dla ludzi,którzy coś robią,aby w Głuchołazach rozwijał się sport,brawo,brawo i jeszcze raz brawo.ponizej link do wywiadu z naszą nową gwiazdą m.in. na temat przejścia do Głuchołaz

naszrynek.pl/.../...
psychofan
+1

psychofan

Zapowiada się ciekawy sezon.
Gratulacje i powodzenia.
Ciepło witamy nowe dziewczyny i życzymy wielu sukcesów.

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: