FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Zima z Głuchołazyonline.com.pl

Sprawdź jakość powietrza

smog
Reklama


qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
hgk
    Karuzela transferowa trwa w najlepsze. Z tygodnia na tydzień, drużyna Chrobrego Basket Głuchołazy wzmacnia się. W poprzednij tygodniu pisaliśmy o wzmocnieniach, zarząd klubu podpisał kolejną umowę o której poinformowano na fun pagu Chrobrego: Zarząd MUKS Chrobry Basket informuje o kolejnej podpisanej umowie na sezon 2017/2018. Nową zawodniczką naszego klubu została 25 - letnia Martyna Stelmach, mierząca 189 cm wzrostu grająca na pozycji silnej skrzydłowej i środkowej. Martyna swoją karierę rozpoczęła w MKS Zabrze. Jest także absolwentką SMS PZKosz Łomianki. W tym okresie była reprezentantką Polski U – 18 i U – 20. Kolejnym klubem naszej nowej zawodniczki był Basket Row Rybnik grający w PLKK. Po jednorocznej przygodzie w Rybniku przeszła do pierwszoligowej TS Ostrovia Ostrów Wielkopolski gdzie wraz z koleżankami świętowała awans do ekstraklasy kobiet zdobywając średnio w sezonie 10,5 punkta na mecz i zaliczając średnio 6,00 zbiórek. Mamy nadzieję że Martyna znacząco wzmocni grę pod koszami naszej drużyny".

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Polecane:

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: