Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

Przeczytano 0%

hy
     W meczu XVII kolejki, klasy okręgowej Orzeł Źlinice pokonał KS Bodzanów - Nowy Świętów 3-1. Jedynego gola dla drużyny podopiecznych trenera Piotra Bednarczyka strzelił Adrian Lutecki w 55 minucie. Po XVII kolejkach, KS plasuje się na piątek pozycji - 28pkt.Skład : Cieślak- Sudoł, Danieluk,Śnieżek, Trepeta- Pięch, Dzbanuszek, Grabowski, Perewizny Karol, Lutecki- Perewizny Kamil. Zmiany: Mastyga za Sudoł (15'), Gąsiorek za Grabowskiego (46'), Czop za  Perewiznego (60'), Świetlikowski za Dzbanuszka (75'). W tym meczu kartki otrzymali: Dzbanuszek -żółta,Świetlikowski - żółta, Mastyga 80-czerwona. W następnej kolejce KS będzie podejmował LZS Przywory ten mecz 1 kwietnia o 13.00.

W grupie III, piłkarskiej klasy A, Orzeł Reńska Wieś pokonał LZS Gierałcice 3-0, zaś Burgrabice podzieliły się punktami z drużyną LZS Dziewiętlice, po 90 minutach 2-2. Bramki dla drużyny z Burgrabic zdobyli: Śliż i Matyjas. W grupie IV, GKS Głuchołazy odniósł piętnaste zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem Metalowiec Łambinowice uległ 0-2. Dwie bramki dla Gksu zdobył Cichocki. Kolejny mecz pierwszego kwietnia o 16.00. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Marka Byrskiego - Ligota Bialska.