Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

dscf1635
     Na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek w piłkarskiej klasie A, LKS Bodzanów powiększył przewagę do 5 pkt. nad zajmującą drugie miejsce w tabeli drużyną z Głuchołaz i jest niemal pewny awansu do klasy okręgowej. W XXIV kolejce, LKS pewnie pokonał Białą 4-0, zaś LZS Gryżów pokonał GKS Głuchołazy 5-4. Mecz w Gryżowie to już historia, ale jak można wygrywać 4-1, a przegrać 4-5? Można pokazali piłkarze GKS, którzy po bramkach Drogosza, Ulasiewicza, Kalki prowadzili 3-0, a do przerwy 4-1(gol Grabca w 45min). Druga połowa to koncertowa gra gospodarzy, którzy strzelili 4 bramki nie tracąc żadnej. I tym samym Bodzanów jak i GKS stracili punkty grając z Gryżowej.

Skład GKS-u Głuchołazy: Marek Bortniczuk - Paweł Ułasiewicz, Rafał Kostrzewski, Jakub Bydłowski, Łukasz Sokołowski (60 Janusz Waligóra), Vasyl Kalka (60 Dawid Kuraś), Mateusz Grabiec, Szymon Drogosz, Patryk Grabiec, Łukasz Cichocki (80 Kacper Klimecki), Vitalii Luzhetsky

W Bodzanowie lider, po dwóch trafieniach Gąsiorka, oraz Perewiznego pewnie pokonał Polonie Biała 4-0.

LKS Bodzanów: Bartosz Bułka - Konrad Danieluk, Sebastian Dzbanuszek (55 Gracjan Korytkowski), Mateusz Gąsiorek (85 Kamil Nędza), Arkadiusz Grabowski, Krystian Koczwara, Adrian Lutecki (70 Michał Czop), Tomasz Madejczyk (46 Kamil Masternak), Kamil Perewizny, Szymon Pięch (71 Marcin Stańco)