Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0% artykułu

12920344 983039848412401 75764853077466354 n
     Zapraszamy na VI OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NAUCZYCIELI W WYCISKANIU WIELOKROTNYM SZTANGI LEŻĄC, które odbędą się 17kwietnia w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przyjazd do Głuchołaz zapowiedziała cała czołówka wyciskania wielokrotnego sztangi w Polsce.Dodatkowo podczas trwania zawodów będą prowadzone konkursy oraz gry dla dzieci. Będzie podział na dwie kategorie wśród nauczycieli: kobiety i mężczyźni. Dodatkowo wystartować będzie mógł każdy tzn. na kobiety będzie czekała sztanga o wadze 25kg, zaś dla mężczyzn 50kg. Limit czasowy, 5 minut odpoczynek na prostych rękach, przewidziana ilość miejsc -70 osób.

Dla uczestników zawodów organizator przewidział pakiet startowy, dyplom oraz odżywki a dla pierwszej trójki bardzo atrakcyjne nagrody. Daniel Szenawa mieszkaniec Głuchołaz będzie bronił vice-mistrzostwa Polski wywalczonego w zeszłym roku we Wrocławiu. Zawody nie odbyłyby się dzięki pomocy Burmistrza naszego miasta oraz licznych sponsorów, którzy wsparli tą imprezę. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

tes

tes

Cytuję glupi:


Co się musi stać, żeby ktoś pogonił tę zgraje nierobów i cwanikaów żyjących z kasy gminnej?Wystarczy, żeby jakiś uczciwy człowiek nadzorujący to coś, co nazwano w uchwale Rady Miejskiej "jednostką organizacyjną gminy" przeczytał statut tego czegoś uchwalony przez Radę Miejską.

paragraf 1 mówi o nazwie
paragraf 2 o siedzibie
paragraf 3 o posiadanych obiektach

w paragrafie 4 zaczyna się mówić na poważnie po co to coś powołano
do zakresu działań ośrodka należy:

i tu mamy 9 punktów

Zainteresowanych treścią odsyłam na stronę GOSIRu

Proszę mi powiedzieć, które z tych punktów są przez GOSIR realizowane?

Zacznijmy od pkt. 1 gdzie mowa o programowaniu wszelkich usług z zakresu sportu, turystyki, rekreacji i masowej kultury fizycznej.

Jak przeglądam stronę GOSIRu to wydaje mi się, że ta wszelka aktywność w zakresie sportu w naszej gminie to wyciskanie sztangi leżąc, kometka i imprezy twardzieli z kuflem w ręku. No i oczywiście piłka nożna. Z tym, że w gminie mamy tylko GOL i HATRRICK. Nic więcej.

Jak ktoś był kiedyś na innym meczu to znaczy, że zabłądził bo wg GOSIR nic się przez ostatnie kilka lat nie odbyło w naszej gminie.

Radnym podpowiadam. Uchwaliliście 10 lat temu statut to proszę sprawdzić jak jest realizowany,

Proszę zrobić listę imprez sportowych jakie odbyły się w Gminie przez ostatnie 10 lat i porównać to z listą informacji jakie zamieszczono na stronie internetowej GOSIRu. Moim zdaniem GOSIR promował mniej niż 1 % imprez, więc należy niezwłocznie zlikwidować tę bezużyteczną instytucję i gigantyczne pieniądze, które przejada przekazać na promowanie sportu a nie na wysokie uposażenia garstki znajomych burmistrza,
glupi
+3

glupi

Cytuję Z następnej chwili:
Nic ci nie wiadomo o imprezach dla całych rodzin? Tylko płacz ,ale wejść na stronę np gosir i przejrzeć kalendarz to już za ciężkona stronie GOSIR są niby informacje o imprezach sportowych w naszym mieście?

No to wygrał pan główną nagrodę w konkursie na żart roku.


Przecież GOSIR informuje tylko o tym co sam robi a resztę ma głęboko w d... Nawet własnych imprez odpowiednio nie promuje. Jak jest coś atrakcyjnego to w chwili pojawienia się ogłoszenia dowiadujesz się, że już nie ma miejsc.

Wszystko co dzieje się poza GOSIR (a dzieje się dużo więcej niz w gosirrze) jest traktowane jako imprezy konkurencyjne i nie zamieszcza się o tym informacji.

Dawno sie tak nie ubawiłem, "Na stronie GOSIR informacja o imprezach sportowych w gmienie." Doskonały dowcip. No chyba, że te informacje wyświetlają się po podanoi jakiegoś tajemnego hasła.

Co się musi stać, żeby ktoś pogonił tę zgraje nierobów i cwanikaów żyjących z kasy gminnej?
biała kiełbasa
-2

biała kiełbasa

Cytuję z ostatniej chwili:
w koncu pan Szenawa zostanie burmistrzem i bedziemy tylko podnosic sztange ,dlaczego nie oraganizuje sie innych imprez w ktorych mogliby uczestnczyc cale rodziny , tylko oraganizuje się dla elity ,generala itp dlaczego wogole burmistrz daje na to pieniadze ? czy nie maja innych pomyslow? wiele jest ludzi ktorych nie interesuje kulturystyka dla nich sie nic nie oraganizuje wazny jest tylko gosir i tam sie pompuje kase

nie można organizować zawodów dla ludzi,którzy interesują się tylko masturbacją...
Z następnej chwili
+4

Z następnej chwili

Nic ci nie wiadomo o imprezach dla całych rodzin? Tylko płacz ,ale wejść na stronę np gosir i przejrzeć kalendarz to już za ciężko
z ostatniej chwili
-6

z ostatniej chwili

w koncu pan Szenawa zostanie burmistrzem i bedziemy tylko podnosic sztange ,dlaczego nie oraganizuje sie innych imprez w ktorych mogliby uczestnczyc cale rodziny , tylko oraganizuje się dla elity ,generala itp dlaczego wogole burmistrz daje na to pieniadze ? czy nie maja innych pomyslow? wiele jest ludzi ktorych nie interesuje kulturystyka dla nich sie nic nie oraganizuje wazny jest tylko gosir i tam sie pompuje kase
glupi
+4

glupi

Niestety nie mogę jutro być, bo mi się trafił niespodziewany kurs busem do Ułan Bator, ale mam nadzieję, że po powraocie w poniedziałek będę mógl pooglądać zdjęcia naszego Burmistrza wręczającego medlae. Bardzo proszę, aby tak jak zawsze nie zamieszczać zdjęc bez Burmistrza, bo nikt nie chce oglądać nieciekawycch obrazów nieznanych nikomu osób. Ewnetulanie mogę pooglądać zdjęcia pana generała i randego Tokarza. Radny Tokasz też jest zawsze na wszystkich zdjęciach to się już przyzwyczaiłem, do jego twarzy. Z tym, że oczywiście nie jest taki ładny jak nasz Burmistrz.

To ja mówiłem. Jarząbek, urzędnik drugiej klasy

PS
To jeszcze raz ja, bo w tamtym tygodniu nie pisałem.
Panie Burmistrzu, to nieprawda, że byłem na ,mistrzostwach polski łuczników,.Ja w ogóle, nie lubię strzelać i moja żona to potwierdzi.
Ja tylko spacerowałem po starych torach.
Tzn nie po torach, tylko po drodze zbudowanej w miejscu totów. Tzn. obiecanej drodze,i prawie zbudowanej. Idąc czułem się jak na nowej drodze, bo ciągle myślałem o Panu Burmistrzu i wszytskich obinicach wyborczych.

to ja mówiłem
Jarząbek
tes
+5

tes

Cytuję widz:


Tu nie chodzi o to, która impreza jest słuszna, która nie. Ludzie organizujący inne imprezy potrafią i wiedzą gdzie uderzyć, jak ją promować. Sztangiście w sumie nic wielkiego nie zrobili - poszli do Burmistrza, zapytali czy pomożę, czy będzie obecny. Dostali drobne na medale. [..]
Problem jest inny - to łucznicy nie portafią, nie chcą, nie chce im się, krępują się zrobić to co inne kluby czy zrzeszenia organizujace imprezę.


Tu chyba nie chodzi o drobne na medale. O ile wiem Łucznicy dostali kasę od gminy (nie od burmistrza, bo on raczej swojej prywatnej poza niedzielną tacą nie rozdaje) . Chodzi o to, że tak ważna impreza jak mistrzostwa Polski w olimpijskiej dyscyplinie nie jest przez gminę promowana. W urzędzie jest cały dział, w którym pracuje kilka osób, którzy co miesiąc dostają pieniądze za promowanie gminy. W umowach o pracę nie mają zapisane, że mają promować tylko te imprezy, w których burmistrz rozdaje medale. Mają promować gminę. Jeżeli nie potrafili zamieścić informacji o tym, że w mieście odbywają się mistrzostwa Polski na własnej stronie i przekazać tego do innych mediów, to za kilka dni powinniśmy zobaczyć ogłoszenie w BIPie o kilku konkursach na wolne miejsca w wydziale promocji gminy, bo ci ludzie nie nadają się do tej pracy.
brawo dla Daniela
+3

brawo dla Daniela

Daniel Szenawa, brawo za organizację imprezy, szacunek za chęci i oby więcej takich imprez z Twoim udziałem.

Tym poniżej należy wybaczyć bo to jest max ich możliwości.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: