Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

DSCF5966
    Jedzie pociąg z daleka, na nikogo nie czeka ... Piękne słowa piosenki Ryszarda Rynkowskiego, przypomniały mi się idąc nieczynnymi torami.  Burmistrz Edward Szupryczyński w swoim programie wyborczym na kolejne lata kadencji, jak mnie pamięć nie myli obiecał wyborcom stworzenie drogi łączącej ulicę Powstańców Śląskich z Kopernika.DSCF5959DSCF5960DSCF5961DSCF5962DSCF5963DSCF5965DSCF5966DSCF5968DSCF5979

 

     Prócz włodarza naszego miasta do serca wzięli sobie jego plany zbieracze złomu. Odkręcają, przywłaszczają, ważą, mierzą, sprzedają. Tempo ich pracy jest tak szybkie że aż się tory powyginały. Poczekajmy kilka miesięcy może i asfalt położą.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Ajax
+3

Ajax

Cytuję Franek Szajba:
Cytuję leon:
Drogi Franiu ...Szajbo ten realizowany mega szybki plan spowoduje, że Nysa może pójść z torbami. Powodem jest mega szybkie zadłużanie , na obecną chwile ok 4 mln PLN.
W naszej Gminie jest to niemożliwe już jesteśmy zadłużeni, o czym ma pisać nasz burmistrz na facebooku?

Cytuję Franek Szajba:
Proponowałbym naszym włodarzom przyjrzeć się i wziąć przykład z obecnych władz Nysy. Pominę już fakt, iż jak na razie cały program wyborczy p.Kolbiarza jest przez niego skrupulatnie i w megaszybkim tempie realizowany, ale dodatkowo na wielu (nieplanowanych) innych odcinkach również bardzo dużo się dzieje. Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem tego co się teraz w Nysie dzieje. Bardzo mi się podoba regularna komunikacja p. Burmistrza z mieszkańcami (poprzez facebooka) - słucha i pyta o zdanie mieszkańców. Chciałbym mieć takiego burmistrza w Głuchołazach, -żeby tak szybko wprowadzał takie rewolucyjne zmiany...

Szanowny Leonie...Dość już mam wysłuchiwania,że nie ma na nic pieniędzy i nic się nie da zrobić (8 lat tego słuchałem).Okazuje się,że jak się chce to się jednak da-i to nie tylko jest kwestia pieniędzy.Nie będę wchodził z Tobą w polemikę bo widzę że. Ty tego nie zrozumiesz skoro piszesz o czym burmistrz ma rozmawiać z mieszkańcami,choćby na facebooku...

Jest coś w tym, bo faktycznie na prawie każdy zarzut o nie zrealizowaniu czegoś, tłumaczeniem jest brak funduszy. Oczywiście tak jest najprościej. Może kierunek wyznaczany przez Nysę nie jest najlepszy i faktycznie zadłużanie się jest obarczone pewnym ryzykiem. Ja jednak pamiętam czasy kiedy nasz UM zajmował część obecnej powierzchni. Teraz zajmuje również parter budynku, niegdyś była tam biblioteka, oraz część budynku sąsiedniego. Nie wspomnę o oddziałach (np. żłobek). Biurokracja rośnie i generuje koszty, a przecież mamy obecnie erę komputerów i każda osoba powinna zrealizować więcej zadań z ich pomocą. Nadmienię, że liczba ludności w naszym mieście nie uległa znaczącej zmianie od tamtej pory. Zatem skąd taki wzrost zatrudnienia w UM? Może tu należy szukać środków na realizację zadań, na które brak funduszy?
jacekgoj
+5

jacekgoj

Cytuję reakcja obcych:
przyjechał goj z daleka pracy i dawaj podpuszczać ludków dziwnej krainy głuchołków, a wszystkiemu winien oczywiście edek, to że się nie myją, wyrzucają śmieci gdzie popadnie, leją po bramach, piją gdzie nie bądź, a później idą w demolkę miasta, wypuszczają psy by znaczyły miasto jako kupę, itd, itp. czas się zastanowić co wy tak naprawdę chcecie, bo kierować czy zarządzać wirtualnie więc nie rozpędzać się "ambitni", a coraz częściej dopie.....ć komuś to wasza domena, oj głuchołki wy biedne, te miasto nigdy się nie podniesie z takimi pseudo czyniącymi dobro mieszkańcami, smutny też wasz grajdoł


Urzekła mnie twoja histeria. Ja pisząc artykuły podpisuje sie a nie strugam wariata i goj nie przyjechał z daleka Goj mieszka w Głuchołazach a tak wogóle co ja się będe tłumaczył śmieje się z tego wszystkiego a ty już robisz z tego aferę poczytaj pomyśl przelej na papier albo na monitor
reakcja obcych
-10

reakcja obcych

przyjechał goj z daleka pracy i dawaj podpuszczać ludków dziwnej krainy głuchołków, a wszystkiemu winien oczywiście edek, to że się nie myją, wyrzucają śmieci gdzie popadnie, leją po bramach, piją gdzie nie bądź, a później idą w demolkę miasta, wypuszczają psy by znaczyły miasto jako kupę, itd, itp. czas się zastanowić co wy tak naprawdę chcecie, bo kierować czy zarządzać wirtualnie więc nie rozpędzać się "ambitni", a coraz częściej dopie.....ć komuś to wasza domena, oj głuchołki wy biedne, te miasto nigdy się nie podniesie z takimi pseudo czyniącymi dobro mieszkańcami, smutny też wasz grajdoł
Karol
+12

Karol

Cytuję 211a:
A nasz burmistrz bardzo aktywnie komunikować się przez Facebooka tylko w czasie kampanii wyborczej. A teraz to nie ma nic do powiedzenia. Juz to przerabialismy


Była szansa wywalić tego marnego burmistrza to wszyscy polecieli na jego przygłupie obietnice a teraz siedzi cicho i głowę schował . Macie przykład jak prężnie działaNOWY burmistrz Nysy....
Franek Szajba
+4

Franek Szajba

Cytuję leon:
Drogi Franiu ...Szajbo ten realizowany mega szybki plan spowoduje, że Nysa może pójść z torbami. Powodem jest mega szybkie zadłużanie , na obecną chwile ok 4 mln PLN.
W naszej Gminie jest to niemożliwe już jesteśmy zadłużeni, o czym ma pisać nasz burmistrz na facebooku?

Cytuję Franek Szajba:
Proponowałbym naszym włodarzom przyjrzeć się i wziąć przykład z obecnych władz Nysy. Pominę już fakt, iż jak na razie cały program wyborczy p.Kolbiarza jest przez niego skrupulatnie i w megaszybkim tempie realizowany, ale dodatkowo na wielu (nieplanowanych) innych odcinkach również bardzo dużo się dzieje. Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem tego co się teraz w Nysie dzieje. Bardzo mi się podoba regularna komunikacja p. Burmistrza z mieszkańcami (poprzez facebooka) - słucha i pyta o zdanie mieszkańców. Chciałbym mieć takiego burmistrza w Głuchołazach, -żeby tak szybko wprowadzał takie rewolucyjne zmiany...

Szanowny Leonie...Dość już mam wysłuchiwania,że nie ma na nic pieniędzy i nic się nie da zrobić (8 lat tego słuchałem).Okazuje się,że jak się chce to się jednak da-i to nie tylko jest kwestia pieniędzy.Nie będę wchodził z Tobą w polemikę bo widzę że. Ty tego nie zrozumiesz skoro piszesz o czym burmistrz ma rozmawiać z mieszkańcami,choćby na facebooku...
leon
-4

leon

Drogi Franiu ...Szajbo ten realizowany mega szybki plan spowoduje, że Nysa może pójść z torbami. Powodem jest mega szybkie zadłużanie , na obecną chwile ok 4 mln PLN.
W naszej Gminie jest to niemożliwe już jesteśmy zadłużeni, o czym ma pisać nasz burmistrz na facebooku?

Cytuję Franek Szajba:
Proponowałbym naszym włodarzom przyjrzeć się i wziąć przykład z obecnych władz Nysy. Pominę już fakt, iż jak na razie cały program wyborczy p.Kolbiarza jest przez niego skrupulatnie i w megaszybkim tempie realizowany, ale dodatkowo na wielu (nieplanowanych) innych odcinkach również bardzo dużo się dzieje. Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem tego co się teraz w Nysie dzieje. Bardzo mi się podoba regularna komunikacja p. Burmistrza z mieszkańcami (poprzez facebooka) - słucha i pyta o zdanie mieszkańców. Chciałbym mieć takiego burmistrza w Głuchołazach, -żeby tak szybko wprowadzał takie rewolucyjne zmiany...
211a
+11

211a

A nasz burmistrz bardzo aktywnie komunikować się przez Facebooka tylko w czasie kampanii wyborczej. A teraz to nie ma nic do powiedzenia. Juz to przerabialismy
Franek Szajba
+14

Franek Szajba

Proponowałbym naszym włodarzom przyjrzeć się i wziąć przykład z obecnych władz Nysy. Pominę już fakt, iż jak na razie cały program wyborczy p.Kolbiarza jest przez niego skrupulatnie i w megaszybkim tempie realizowany, ale dodatkowo na wielu (nieplanowanych) innych odcinkach również bardzo dużo się dzieje. Jestem naprawdę pod dużym wrażeniem tego co się teraz w Nysie dzieje. Bardzo mi się podoba regularna komunikacja p. Burmistrza z mieszkańcami (poprzez facebooka) - słucha i pyta o zdanie mieszkańców. Chciałbym mieć takiego burmistrza w Głuchołazach, -żeby tak szybko wprowadzał takie rewolucyjne zmiany...
jesio
+5

jesio

Cytuję jesio:
Dzisiaj Dzień Mężczyzny! Burmistrzu pokaż jaja i odpowiedz co z Twoją wyborczą deklaracją--budowa kawałka nowej drogi wzdłuż ul.Kopernika,choćby jednokierunkowej do ul Powst.Sl. znacznie ułatwi przejazd przez centrum.pozdro.jesio :P

Proszę poczekać do 15-16 marca. Będzie artykuł, który jest już napisany ale czeka na pewną osobę w województwie. Przemek

Panie Przemku jest takie powiedzenie "czekaj tatka latka" przecież Pan wie,że w województwie nie ma osoby,której by zależało na tej sprawie.Burmistrz musi zająć zdecydowane stanowisko i przedstawić plan rozwiązania problemu angażując do tego śpiącą Radę Miejską.Przebieranie nogami w miejscu sprawia wrażenie aktywności ale tylko temu kto przebiera. A tak na marginesie widzę,że ma Pan żródło teraz modnego przecieku.pozdro.jesio :P
Dziadek
+15

Dziadek

Taka droga byłaby super skrótem i lekiem dla dwóch skrzyżowań - obok szpitala i na " światłach ".

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: