Joomla Extensions
FacebookTwitterYoutubeCzytnik rss
Wiosna!

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Przesuwaj palcem mapę i tabelę poniżej aby zobaczyć kolejne dni.
Reklama

(Artykuł przeczytasz w czasie 1 minuty)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytałeś już: 0% artykułu

9

    Zapraszamy na mecz II ligi siatkówki. Już w sobotę derby Opolszczyzny, czyli być albo nie być w II lidze siatkówki. Juve Wakmet Głuchołazy rozpoczyna walkę o utrzymanie. Podopieczni Arkadiusza Olejniczaka zmierzą się w play out  z UKS-em Strzelce Opolskie. Pierwsze dwa mecze 5i6marca Juve rozegra u siebie kolejny mamy nadzieje ostatni w Strzelcach Opolskich 12marca.        W rundzie zasadniczej drużyna z Głuchołaz dwukrotnie pokonała UKS. U siebie 3-1, zaś na wyjeździe wygraliśmy 3-2. Do boju Juve. Pierwszy mecz rozegrany zostanie na hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji już w sobotę o godzinie 18.00, starcie numer dwa w niedzielę o 16.00.

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

kibic
+1

kibic

Do "black" !
Wydaje mi się ,że tak do końca nie masz racji. Przecież nie wiesz ile będzie grup, ile drużyn w grupie i jakie decyzje zapadną z nowym sezonem w PZPS. O awans do II ligi nie jest łatwo ( JUVE przerabiało to parę lat temu), a przy okazji trzeba dysponować właściwym budżetem.
black
+8

black

Powodzenia dla siatkarzy, ale to nie jest mecz o być albo nie być, bo najprawdopodobniej nikt z ligi nie spadnie (patrz poprzedni sezon), chyba że sam będzie chciał lub się wycofa. Tak to już jest, że różnica między III ligą (totalnie amatorsko-rozrywkowa) a II ligą jest tak duża, że rzadko ktoś chce awansować. Pod tym względem dramaturgia w piłkarskiej A-klasie jest dużo większa, bo są tam bezwzględne spadki i awanse.

  DO GÓRY

Co, gdzie i kiedy? Kliknij!

Przeczytaj także: