Wszystkich głosów:
Pierwszy głos oddano::
Ostatni głos oddano::

Sport

Czytaj więcej...Jeden z najbardziej zasłużonych klubów w historii polskiej siatkówki, siedmiokrotny Mistrz Polski, pięciokrotny wicemistrz, wielokrotny zdobywca Pucharu Polski, finalista Pucharu CEV oraz medalista Siatkarskiej Ligi Mistrzów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle przyjeżdża do Głuchołaz.

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.

W meczu VI kolejki, II grupy klasy okręgowej, KS Bodzanów - Nowy Świętów pokonał GKS Głuchołazy 1-0. Jedynego gola w tym spotkaniu zdobył  w 77 minucie Kamil Perewizny. Dzięki temu zwycięstwu Bodzanów awansował na drugie miejsce w tabeli - 13 pkt.Liderem jest LZS Przywory-14pkt.

Derby pomiędzy Gks-em (wcześniej Unia Głuchołazy), a KS Bodzanów - Nowy Świętów (LKS Bodzanów) zawsze przyciągały sporo ludzi na Stadion Miejski w Głuchołazach.  Zapowiadają się emocje do ostatniej minuty.W ubiegłym sezonie w pierwszym meczu między drużynami padł remis, z kolei w drugim głuchołazianie zwyciężyli 4:2. Patrząc na tabelę grupy II, klasy okręgowej; GKS Głuchołazy, lider zgromadził na swoim koncie 12pkt. Bodzanów plasuję się na 3 pozycji z 10 pkt. na koncie. Kto wygra mecz?  Czy Paweł Lepak zapewni komplet punktów KS Bodzanów Nowy Świętów - w 5 kolejkach, zawodnik z Bodzanowa zdobył już 11 bramek!!! Liderem GKS-u pod względem zdobywanych bramek jest Patryk Gracz, który pięciokrotnie wpisał się na listę strzelców. Zapraszamy na naszym fan pagu na fb do typowania wyniku sobotniego spotkania. Mecz pomiędzy Bodzanowem a GKS-em  - o 16.00, Stadion Miejski w Głuchołazach.

Adrian Kowalski, karateka z Głuchołaz został powołany do Kadry Narodowej w karate tradycyjnym. Przypomnijmy, pan Adrian to  wychowanek senseia Arkadiusza Bukały 5 Dan, reprezentant Głuchołaskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Gratujemy i życzymy dalszych sukcesów. Adrian Kowalski to złoty medalista ME w karate tradycyjnym i wielokrotny medalista MP.

Aż osiem drużyn zgłosiło się do kolejnej edycji Piłkarskiej Nocnej Zmiany, która odbędzie się jutro wieczorem na głuchołaskim Orliku. Do grupy A trafiły: Dzieci Sołtysa, FC Pompa, Wenezuela, Full Mocni.

Lepak, Lepak, Lepak. Podsumowanie sportowego weekendu w piłkarskiej klasie okręgowej zaczynamy od kolejnego hattricka Pawła Lepaka. Zawodnik klubu sportowego Bodzanów-Nowy Świętów w 3 kolejce skompletował drugiego hattricka w tym sezonie. Bodzanów pokonał 4-1 Twardawę, na listę strzelców w tym meczu oprócz Lepaka x3, jednego gola strzelił Kamil Perewizny. Nie licząc Pucharu Polski, Lepak w 3 kolejkach strzelił 7 bramek!!! Oby tak dalej już za 3 tygodnie Derby.

Wczoraj o godzinie 19.00 na Stadionie Miejskim w Głuchołazach, GKS Głuchołazy podejmował MKS Wołczyn. Był to mecz 1/16 Wojewódzkiego Pucharu Polski. Drużyna z Wołczyna to beniaminek, pierwszej grupy klasy okręgowej, aktualnie plasuje się na miejscu V. Niestety o tym meczu piłkarze GKS-u będą chcieli jak najszybciej zapomnieć po 45 minutach, drużyna z Głuchołaz przegrywała 0-2, zaś po 90 minutach GKS-owi udało się strzelić jedną bramkę, lecz to goście byli skuteczniejsi wygrywając całe spotkania 1-7.

Już po raz X odbędą się zawody pt. Wielokrotne Zdobywanie Kopy Biskupiej. Kiedy? 25 sierpnia 2018. Organizatorem jest Urząd Miasta w Głuchołazach, Głuchołaski Klub Kolarski Victoria oraz Starostwo Powiatowe w Nysie. Serdecznie zapraszamy.

W meczu II kolejki, klasy okręgowej, KS Bodzanów Nowy Świętów uległ drużynie LZS GKS Piomar Tarnów Przywory 1-2. Paweł Lepak, który strzela jak na zawołanie (4 bramki w dwóch kolejkach) nie uchronił drużyny z Bodzanowa od porażki.