FacebookTwitterYoutubeCzytnik rssandroid copy

Głuchołazyonline
Reklama

MS-Tools

Sport

    Czytaj więcej...
     W ten weekend zapraszamy na korty przy ulicy Henryka Brodatego 1. W ten weekend (27-28.05) odbędzie Turniej Tenisa Ziemnego ,,Otwarcie Sezonu" - Gra pojedyncza. Zawody rozpoczną się w dniu 27.05.2017r. o godz. 9:30. W przypadku zgłoszenia się większej ilości zawodników mecze półfinałowe i mecz finałowy rozegrane zostaną 28.05.2017r.

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Czytaj najnowsze artykuły. Sprawdź przydatne informacje - aptekę dyżurną, rozkład jazdy, zaproszenia. Jesteś świadkiem zdarzenia? Chcesz się podzielić swoją informacją? Wyślij nam zdjęcia lub film wprost z aplikacji! Bądź z nami w kontakcie! Tylko u nas tak łatwo i prosto jak nigdy!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.


 Czytaj więcej...
Serdecznie zapraszamy 27 maja (sobota) na Głuchołaski stadion gdzie odbędą się pierwsze zawody programu Lekkoatletyka dla każdego w Głuchołazach! Rozpoczęcie zawodów planowane jest na godzinę 14! Zapisy do zawodów od godziny 13.30 na stadionie! Formuła zawodów jest otwarta! Udział może wziąć KAŻDY!

Czytaj więcej...

Klasa okręgowa:

W meczu XXVI kolejki klasy okręgowej KS Bodzanów Nowy Świętów zmierzy się z dziesiątą drużyną grupy II, Racłavią Racławice Śląskie. Po dość niespodziewanej porażce w poprzedniej kolejce (Bodzanów uległ na wyjeździe drużynie z Branic 1-6), podopieczni trenera Piotra Bednarczyka będą mieli okazję do rehabilitacji. Ich sobotni rywal w tym sezonie zdobył 34pkt, KS w XXVI kolejkach (4 oczka więcej). Na prowadzeniu w tabeli, Sparta Paczków 47pkt.,drugie miejsce zajmuje Piast Strzelce Opolskie 45pkt. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 14.00. Serdecznie zapraszamy. Przypomnijmy drużyna KS Bodzanów Nowy Świętów swoje mecze w roli gospodarza, rozgrywa na Stadionie Miejskim w Głuchołazach.

Czytaj więcej...
   Trwają zapisy do IX Turnieju Siłaczy organizowanego przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji. Jak poinformował nas Daniel Szenawa na chwile obecną do zawodów zgłosiło się sześć zawodników. Ostatni dzień zapisów już jutro. Przypomnijmy zawody "Siłaczy" odbędą się 28 maja na parkingu przy Briko i Intermarche. Więcej informacji na plakacie. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej...
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na  Sportowo Rekreacyjny Festyn Matki i Dziecka. Początek zaplanowano na godzinę 11.00. Miejsce, teren przyległy do kąpieliska "Nad Białką".  Imprezą towarzyszącą będzie I Bieg Twardziela zaliczany do klasyfikacji generalnej. Więcej informacji na plakacie.

Czytaj więcej...

Dokładnie 150 zawodników. I tylko 2 kobiety. Ale to w końcu męski sport. W CC KIDS 18 dzieciaków, najmłodszy, Leon Bezkorowajny ma 5 lat. Świetna zabawa czekała na tych najmłodszych zawodników. Miło było zobaczyć, jak ci mali zawodnicy na swoich równie niewielkich "motocyklach" pokonują bezdroża specjalnie przygotowanej dla nich trasy. 

Czytaj więcej...
Klasa okręgowa:

    Przed tą kolejką piłkarze KS Bodzanów Nowy Świętów liczyli na komplet puntków w pojedynku z LZS Racławiczki. Niestety każdy mecz jest inny nie ważne czy dzieli cię punkt w tabeli czy grasz z outsiderem. W sobotę na Stadionie Miejskim w Głuchołazach KS podejmował plasującą się na miejscu XIII drużynę LZS Racławiczki.

Czytaj więcej...
" Putovani za Krasami Zlatohorska ", to rajd, który zaistniał dzięki Pavlovi Vankovi, który był szefem Klubu Turystycznego w Ondrejovicach. W polskim tlumaczeniu, to wędrówki po urokliwym regionie ZLATOHORSKIM. Pavla spotkałem w górach jak jeszcze granice pomiędzy naszymi Państwami były zamknięte. Początkowo rajdy były prowadzone tylko w Czechach ale po otwarciu granic , rajd stał się polsko-czeski.

Czytaj więcej...
   W meczu XXIV kolejki, klasy okręgowej, KS Bodzanów - Nowy Świętów zmierzy się z plasującą się na miejscu XIII, drużyną LZS Racławiczki. Na sześć kolejek przed zakończeniem rozgrywek ścisk w tabeli. Bodzanów po cennym wyjazdowym zwycięstwie nad drużyną Porawie II Większyce (mecz rozegrany 3.05, ) awansował na miejsce V (39pkt),liderem grupy II, Sparta Paczków -42pkt. Mecz już w sobotę o godzinie 14.00.

Czytaj więcej...
Jak poinformował Klub Turystyki Kolarskiej KTUKOL, sobotni rajd  "Witamy Wiosnę" odbędzie się. Mimo niepewności, co do pogody, podjęto decyzję o organizacji imprezy. To już XXV, jubileuszowa edycja rajdu.