Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 2 - 3 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

886747 577005312349192 39218071 oI tym sposobem stukneło nam 5 latek. Nam, czyli Głuchołazyonline jak i Wam - czytelnikom, którzy byli z nami od początku. Bo bez Was nie byłoby nas. Był to okres 5 lat pracy dla nas wszystkich - Mariusz Studzienny, Jacek Goj przy zbieraniu materiału do artykułów, poza tym trzeba tu wymienić jeszcze Mariusza Wołoszyna i Arkadiusza Bar, którzy byli niezastąpieni w przypadku wielu akcji.Wiele spędzonych nocy przy technicznym aspekcie serwisu - to już moja działka. Różnie było - czasami brakowało rąk do pracy - tak było przy nieszczęsnej powodzi, gdy w feralny dzień wracało się o 2 w nocy do domu i do 4 rano obrabiało się materiał, a jeszcze nocne telefony z RMF, NTO z prośbą o zdjęcia. Najgorsze, że potem trzeba było iść do pracy.

Często satysfakcja z tej pracy powodowała i nadal powoduje, że traktujemy to jako wielką przygodę. Jest coś, co pcha by dalej i nadal to robić. I duma, gdy przypadkiem usłyszy się od zupełnie nieznajomej osoby pochwały za to, że dzięki nam coś się jej udało.

Te 5 lat to także wyrzeczenia - brak czasu dla rodziny, na odpoczynek, na przyjemności. Ale to już inny temat.

5 lat - kto jeszcze pamięta, jak wyglądała nasza strona w tamtym czasie? Jak pamiętam - wygląd strony radykalnie zmieniał się 3 razy, licząc obecny. Oczywiście w miarę możliwości staraliśmy się dostosować layout do potrzeb i wymagań ale i ogólnych trendów.

Jeżeli ktoś nie pamięta, poniżej kilka zrzutów ekranu z tamtych czasów.

   

A jak to wygląda obecnie - widzicie czytając ten tekst. Często pyta się ktoś, jak to wygląda od wewnątrz. Jak wygląda edycja tekstu, czy jest to pisane w postaci HTML, czy jest jakiś edytor. Dla tych ciekawych poniżej kilka zrzutów z tego, jak wygląda praca dziennikarza "wrzucającego" nowy artykuł.

   


Teraz trochę liczb:

813 tysięcy użytkowników, 8 milionów, 666 tysięcy, 457 odsłon. Przez te 5 lat sporo odwiedzin z Niemiec - 67520, UK - 64350, Holandia - 40502, Norwegia - 20317, Szwecja - 15038, Czechy - 13515, USA- 10936.

5063 polubień naszego FB - to chyba najwięcej jeżeli chodzi o profile FB poświęcone miastu i gminie Głuchołazy.

Dziękujemy za to, że Jesteście. Za pochwały, za krytykę. Przez te 5 lat dużo się nauczyliśmy. Dziękujemy w końcu za zaufanie - to, że nas Odwiedzacie jest tego dowodem. Dziękujemy za nadesłane materiały poprzez mail, onlinekontakt. Czytamy je wszystkie, i jeżeli są wartościowe - publikujemy. Łącznie prawie 7 tysięcy artykułów - wiele dzięki Wam. Dziękujemy!

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Katerine

Katerine

Gratulacje! wszystko O.K. ale za dużo sportowych wiadomości bo są tacy,których to nie interesuje...proszę spojrzeć na strony innych i może coś uda się 'podejrzeć" i wprowadzić tutaj...To jak się coś wydarzy w Gł. jest ale np.takie zwykłe ploteczki też by się przydały. Np. na stronie miasta Myślenice czytałam ciekawe i czasem też śmieszne artykuły...więc postarajcie się o więcej !
tes
+1

tes

Cytuję Adamus:
Super! Jedyny rzetelny przekaz wieści z miasteczka:) oby tak dalej :)


Ja również gratuluję 5 lat i doceniam pozytywny wkład w życie naszego miasta.Co do rzetelności byłbym sceptyczny. Mam wrażenie, że gdyby nie konkurencja to lepsza strona miasta chętnie przemilczałaby wiele tematów. Wiele mógłbym też napisać na temat cenzury na tym portalu, ale z uwago na to, że zmienia się na lepsze nie będę przypominał błędów i życzę sukcesów i podążania we właściwym kierunku.
Ewelina1223
+1

Ewelina1223

Gratuluje, życzę następnych pięciu lat bo jesteście najlepsi :) Stała czytelniczka Ewelina

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: