Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

cropped 1366378061Nie chce tutaj nikogo chwalić, robić promocji. Zaraz znajdzie się jakiś „znawca”, który stwierdzi, że robię komuś reklamę, załatwiam sobie dodatkową kasę i czerpie z tego niewiadomo jakie profity. Wiele mówi się o tym, że w Głuchołazach nic się nie dzieje.Nie ma żadnych rozrywek, miejsc spotkań czy konstruktywnych form spędzania wolnego czasu przez młodzież. Słyszy się za to narzekanie. Jak to młodzi ludzie tylko piją, palą fajki po klatkach, wszystko niszczą, a na koniec tygodnia okładają się pod jednym z głuchołaskich lokali. Otóż to nie do końca prawda. Nie bądźmy w naszych ocenach niesprawiedliwi i nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka. Zupełnie przypadkiem trafiłem na link do bloga pisanego przez grupę młodych ludzi z Głuchołaz. Okazało się, że w naszym małym mieście są młode osoby, którym się chce, które mają czas i pomysł. Na co dzień spotykają się w jednym miejscu, o jednakowej porze. Poświęcają swój czas na naukę, a potem wspólnie, ze zdwojoną siłą działają. Realizują kolejne pomysły, wszystko dokładnie uwieczniają na zdjęciach i opisują. Może trochę się chwalą, czasami ironizują. Poruszają problemy ważne dla każdego z nas tu i teraz. Z bloga możemy dowiedzieć się czego młodzi ludzie pragną, o czym myślą, co powoduje, że na chwilę się zatrzymują, odkładają fejsa i robią coś zupełnie bezinteresownie dla innych.  Co najważniejsze można do nich dołączyć w każdej chwili. Podzielić się pomysłami, doradzić, wesprzeć. Można pokazać bloga znajomym, a znajomi kolejnym znajomym. Można polubić, udostępnić. Warto pokazać tym młodym ludziom, że to co robią jest naprawdę dobre, że oni są w tym naprawdę dobrzy.
Zatem poczytajcie,  podzielcie się refleksjom, wyślijcie w świat ;).

http://zdrowaswietlica.blog.pl/

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Majka

Majka

Jakiś czas temu, młodemu człowiekowi, który siedział na ławce niepoprawnie czyli z nogami na siedzisku, Straż Miejska wlepiała mandat 50 zł. Teraz, gdzie nie spojrzeć, w miejscach, gdzie są przystanki autobusowe, młodzież właśnie tak siada. Straż Miejska i inne organy przejeżdżają. I co? I nic.
jesio
+19

jesio

Mam świadomość,żę tym wpisem narażę się Aniołowi i pewnie świętemu opisującemu dzisiejszą młodzież.Dzisiejsza młodzież niczym się nie różni od dawniejszej,młodzi zawsze rozrabiali,palili i popijali w ukryciu i cieszyli się życiem póki młodzi.Zaraz potem przychodzi praca,dla innych studia a jeszcze innych trudne życie w trudnych czasach ale mam pewność,że blog to nie jest najważniejsze żródło życia dla młodych ludzi,opamiętajcie się,czas młodych to nie czas umartwiania a wręcz odwrotnie.Póżniej nigdy młode lata nie wrócą.Teraz liczę na minusy frustratów ale mam to w nosie.pozdro.jesio :P

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: