Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 - 2 minut)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

img 20211010 wa0001
      Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych Koło Leczniczo – Rehabilitacyjne liczy już kilkanaście lat działając na rzecz Dzieci Niepełnosprawnych w naszym mieście. Co roku organizowane są spotkania integracyjne, terapie zajęciowe i rehabilitacyjne, wycieczki tematyczne, zabawy Andrzejkowe, Halloween, spotkania z Mikołajem. Zapraszamy Dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności, które chciałyby skorzystać z naszych usług i nie tylko. W naszej organizacji liczy się uśmiech, dobra zabawa i stworzenie bezpiecznej oazy dla naszych podopiecznych, Z roku na rok staramy się działać jak najlepiej, jak najwięcej, by wspomóc rozwój i akceptację dzieci szczególnie potrzebujących.     W zeszłych latach, mimo pandemii udało nam się zorganizować zajęcia rehabilitacyjne, spotkania ze specjalistami, wycieczki. Gdy podczas pandemii nie mogliśmy się spotkać z Mikołajem w jednej Sali, Mikołaj wędrował ulicami naszego miasta i obdarowywał podopiecznych naszego Koła. 

      Jesteśmy zmotywowani do dalszego wspierania Dzieci Niepełnosprawnych, pragniemy powiększać naszą grupę by móc pomóc najbardziej potrzebującym. Naszą misją jest stworzenie bezpiecznej oazy Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych. Nasz lokal mieści się przy ulicy Kościuszki 28. Jest to lokal użyczony od Gminy, jednak wymaga generalnego remontu i dużego wkładu finansowego. Dotychczas wspólnymi siłami udało się wymienić stolarkę okienną, drzwi wejściowe, położyć nowe tynki oraz zrobić oświetlenie w pierwszej sali. Czeka nas jeszcze bardzo dużo pracy, ale wiemy, że warto, wiemy, że nasze Dzieci zasługują na ten kawałek nieba, który chcemy dla nich stworzyć. Dlatego też, jesteśmy otwarci na współpracę z inwestorami, producentami, szkołami, świetlicami i wiele innych.

 

 

 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: