Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

     img20210717144329  Dzisiaj 28sierpnia 2021 doszło do nieszczęśliwego wypadku przy wieży na Kopie Biskupiej w Górach opawskich . 

  Służby ratownicze dostały zgłoszenie o godzinie 16:17. Ze zgłoszenia wynikało że mężczyzna potrzebuje pomocy przy wieży na kopie biskupiej . Na miejsce zadysponowano Ochotnicza straż pożarna z Jarnołtówka oraz Państwowa straż pożarna z Głuchołaz w tym Specjalistyczna grupę ratownictwa wysokościowego która stacjonuje w jednostce JRG Głuchołazy .

    Na miejscu zastano nieprzytomnego mężczyznę z urazem głowy,podjęto decyzję o natychmiastowym wezwaniu na miejscu Lotniczego pogotowia ratowniczego . 

 

 

 

Nieprzytomny mężczyzna zabrany został przez śmigłowiec do szpitala .

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


1 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

ciekawe
+5

ciekawe

Cytuję fifek:
W banderozie od tygodnia, całonocne orgie alkoholowe, krzyki, przekleństwa itp. Dlaczego władze miasta pozwalają właścicielowi obiektu na prowadzenie takich imprez?


Ciekawy problem...hmm...nie żebym bronił którąkolwiek ze stron, ale czy miasto jest właścicielem Banderozy? oraz czy tej narzekającej osobie w jej domu lub mieszkaniu też miasto ma dobierać gości oraz sposób wykonywanych "orgii" i rozmów? ...hmm...trochę to narzekanie i te pretensje są niezbyt właściwe, bo najpierw by narzekający musiał stwierdzić, czy w Banderozie jest łamanie prawa i wtedy może zgłosić to na Policję(z tego co powszechnie wiadomo, to żaden Burmistrz nie jest funkcjonariuszem Policji), no i Policja przyjeżdża i sprawdza, czy doszło do przestępstwa lub jakiegokolwiek wykroczenia...
A jak na razie to narzekanie i wymienianie, że w Banderozie ktoś sobie przeklina(jakby inni na co dzień nawet w sklepach nie przeklinali) lub że w Banderozie są orgie, to tak wygląda jakby narzekający zazdrościł, że jego nie zaproszono na te orgie, a on może z LGBT itd. i chciałby skorzystać a go pominęli :-* :P :lol:
fifek
-5

fifek

W banderozie od tygodnia, całonocne orgie alkoholowe, krzyki, przekleństwa itp. Dlaczego władze miasta pozwalają właścicielowi obiektu na prowadzenie takich imprez?
www
+8

www

Cytuję M:
Pytanie dlaczego świadek zdarzenia natychmiast nie wezwał pomocy medycznej jeżeli pacjent był nieprzytomny i z urazem głowy? W jakim celu przyjechało tyle jednostek Straży?


Po pierwsze to samochód karetki pogotowia nie da rady tak wysoko wjechać, bo nie jest dostosowany do takich warunków drogowych jakie tam są, ale pojazdy Straży Pożarnej bardziej nadają się do tego terenu i strażacy mogą w miarę możliwości przetransportować rannego na dół do miejsca, gdzie bezpiecznie może być odebrany poszkodowany przez Zespół Pogotowia Ratunkowego...po drugie, to jeśli okazało się, że zależy na czasie przetransportowania poszkodowanego, no to wezwano i Lotnicze Pogotowie Ratunkowe, ale on nie jest dostosowany do akcji ratowniczych w górach jak chociażby Sokół TOPRu i wtedy za wyznaczenie miejsca do lądowania i zabezpieczenie tego miejsca odpowiada Straż Pożarna...po trzecie to ani w Prudniku ani w Głuchołazach ani w Nysie nie ma jednostki GOPRu lub jednostki ratowniczej typu TOPR, a najbliższe choćby jednostki GOPRu są w sąsiednich województwach, a w tym województwie po prostu nie ma jednostki GOPR i w miarę możliwości wykorzystuje się wspólne siły Straży Pożarnej i Zespołu Pogotowia Ratunkowego oraz Policji...a dla ciekawskich to Stacja Centralna Grupy Sudeckiej GOPR znajduje się w Wałbrzychu i raczej w tej sytuacji nie było potrzeby wzywać posiłków z innego województwa, bo do lokalnej pracy ratowniczej miejscowa Straż Pożarna jest dobrze wyposażona i ma dobrą wiedzę i umiejętności, aby w Górach Opawskich sobie poradzić za co także i dla Nich Podziękowania!!! :lol:
Świadek
+2

Świadek

To nie był nieszczęśliwy wypadek! Uraz głowy był skutkiem a nie przyczyną! A zdarzenie miało miejsce w schronisku a nie przy wieży!
M
-3

M

Pytanie dlaczego świadek zdarzenia natychmiast nie wezwał pomocy medycznej jeżeli pacjent był nieprzytomny i z urazem głowy? W jakim celu przyjechało tyle jednostek Straży?

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: