Reklama

Sprawdź jakość powietrza

smog

Pogoda dla Głuchołaz

Złap myszką i przesuwaj by zobaczyć inne dni.
(Artykuł przeczytasz w 1 minutę)

qr code mobilnemini androidGlucholazyonline.com.pl w Twoim smartfonie!

Masz dla nas temat? Wyślij foto i opis poprzez aplikację mobilną. To najszybszy sposób na dotarcie do czytelników.

Najnowsze wiadomości i informacje o mieście w jednej aplikacji!

Aplikację na smartfony z systemem Android pobierzesz tutaj.
Przeczytano 0%

     1 tile
        Piękna pogoda sprzyja ruchowi na świeżym powietrzu. W ostatnich dniach do naszej redakcji napłynęło dużo zdjęć. My wybraliśmy kilka, które prezentujemy. Syf to mało powiedziane .... Zobaczcie państwo sami, człowiek, który myśli to chociaż pozbiera po sobie ... Najchętniej wypadałoby przekląć bo inaczej tego nie da się opowiedzieć. Prezentujemy fotki z III wodospadu, słynnej klarowni i drogi Konradów/Jarnołtówek. Dziękujemy za zdjęcia czytelnikom. Miejmy nadzieję ze nasze służby odpowiedzialne za porządek w naszym mieście, obudzą się ze snu i postarają się w jakiś sposób poprawić wizerunek miasta i tak przez wielu odwiedzających miasto. "Macie piękne miasto, ale tam brudno i pełno żuli na Rynku" ... A może warto się zastanowić jak te sytuację zmienić???      Na koniec dodam, dziękujemy czytelnikom, którzy posprzątali teren koło III wodospadu, super postawa. 

Udostępnij i polub nas!

Polub w FacebookPolub w Google PlusPolub w TwitterPolub w LinkedIn


0 Nie lubię0

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Komentarze

Observer
+4

Observer

Czysto jest tam gdzie jest mało brudzących, a nie dużo sprzątających. Co do władz miasta w kwestii powyższych zdjęć, to raczej nie wyobrażam sobie permanentnej kontroli miejsc odwiedzanych przez imprezowiczów i upominania. To musi być stan umysłu samych imprezujących zdających sobie sprawę, że przestrzeń publiczna powinna pozostać taką jaką zastali przez biesiadowniem. Ale czego oczekiwać od potomków chłopów pańszczyźnianych i fornali którzy wyssali z mlekiem matki przekonanie, że co nie jest w mojej zagrodzie to jest niczyje i mogę robić co mi sie podoba. To dotyczy także wywożenia śmieci do lasów, rowów czy wyrzucania śmieci nie do kosza tylko prosto na ulice.
W kwestii rynkowych żuli, to faktycznie władze miasta mogłyby się ruszyć i rozwiązać ten problem.
Chociażby poprzez wysiedlenie poza granice miasta, a pomoc socjalną ich rodzinom ograniczyć do pomocy żywnościowej w postaci towarów. Żadnej gotówki i żadnych bonów wymienianych w sklepach na alkohol i inne używki. Każdą pomoc uzależnić od ilości godzin pracy wykonanej na rzecz miasta przy sprzątaniu, odśnieżaniu lub przy pracach porządkowych.

  DO GÓRY


Nekrologi. Ślij (bezpłatne) poprzez formularz w zakładce Redakcja.

Co, gdzie, kiedy? Bieżące imprezy i zaproszenia. Organizujesz imprezę? Ślij plakat do nas.

Przeczytaj także: